YITH WooCommerce Wishlist - en to el_GR translation catalogue (632 entries)

en: "Add to cart" button style
el_GR: Στυλ κουμπιού “Προσθήκη στο καλάθι”

en: "Add to cart" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο “Προσθήκη στο καλάθι”

en: "Add to cart" icon
el_GR: Εικονίδιο “Προσθήκη στο καλάθι”

en: "Add to cart" text
el_GR: Κείμενο “Προσθήκη στο καλάθι”

en: "Add to wishlist" button style
el_GR: Στυλ κουμπιού “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: "Add to wishlist" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο ”Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Add to wishlist" icon
el_GR: Εικονίδιο ”Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"

en: "Add to wishlist" popup button text
el_GR: Κείμενο κουμπιού popup “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: "Add to wishlist" text
el_GR: Κείμενο για “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: "Added to wishlist" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο ”Προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών"

en: "Added to wishlist" icon
el_GR: Εικονίδιο "Προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών”

en: "Additional notes" textarea label
el_GR: Επιγραφή περιοχής κειμένου “Επιπλέον σημειώσεις”

en: "Ask for an Estimate" button style
el_GR: Στυλ κουμπιού “Ζητήστε Εκτίμηση”

en: "Ask for an estimate" button label
el_GR: Επιγραφή κουμπιού “Ζητήστε εκτίμηση”

en: "Ask for an estimate" custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο “Ζητήστε εκτίμηση”

en: "Ask for an estimate" icon
el_GR: Εικονίδιο “Ζητήστε εκτίμηση”

en: "Back in stock" email
el_GR: Email “Πίσω στο απόθεμα”

en: "Browse wishlist" label (leave empty to use the default settings)
el_GR: Επιγραφή “Περιήγησης λίστας επιθυμιών” (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: "Browse wishlist" text
el_GR: Κείμενο “Περιήγηση σε λίστα επιθυμιών”

en: "Create wishlist" in popup
el_GR: “Δημιουργία λίστας επιθυμιών” στο popup

en: "Create wishlist" page name
el_GR: Όνομα σελίδας “Δημιουργία λίστας επιθυμιών”

en: "Manage wishlist" page name
el_GR: Όνομα σελίδας “Διαχείριση λίστας επιθυμιών”

en: "On sale item" email
el_GR: Email για ”Αντικείμενο σε πώληση”

en: "Product added to wishlist" label (leave empty to use the default settings)
el_GR: Επιγραφή “Προϊόν προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών” (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: "Product added" text
el_GR: Κείμενο για “Το προϊόν προστέθηκε!”

en: "Product already in wishlist" label (leave empty to use the default settings)
el_GR: Επιγραφή “Προϊόν ήδη σε λίστα επιθυμιών” (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: "Product already in wishlist" text
el_GR: Κείμενο για “Προϊόν ήδη σε λίστα επιθυμιών”

en: "Promotional" email
el_GR: “Προωθητικό” email

en: "Search wishlist" page name
el_GR: Όνομα σελίδας “Αναζήτηση λίστας επιθυμιών”

en: "Your wishlist" link:
el_GR: Σύνδεσμος “Η λίστα επιθυμιών σας”:

en: %d items
el_GR: %d αντικείμενα

en: %d items in wishlist
el_GR: %d αντικείμενα στη λίστα επιθυμιών

en: %d user | %d users
el_GR[0]: %d χρήστης
el_GR[1]: %d χρήστες

en: %s ago
el_GR: πριν %s

en: &lsaquo; Back
el_GR: &lsaquo; Πίσω

en: &lsaquo; Back to all wishlists
el_GR: &lsaquo; Πίσω σε όλες τις λίστες επιθυμιών

en: (Now
el_GR: (Τώρα

en: (calculating...) users
el_GR: (υπολογίζονται…) χρήστες

en: 0 results for "%s" in the wishlist
el_GR: 0 αποτελέσματα για “%s” στη λίστα επιθυμιών

en: < Back to popular
el_GR: < Πίσω στα δημοφιλή

en: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> gives your users the possibility to create, fill, manage and share their wishlists allowing you to analyze their interests and needs to improve your marketing strategies. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Get more plugins for your e-commerce on <strong>YITH</strong></a>
el_GR: Το <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> δίνει στους χρήστες σας την δυνατότητα να δημιουργούν, γεμίζουν, διαχειρίζονται και να μοιράζονται τις λίστες επιθυμιών τους επιτρέποντάς σας να αναλύετε τα ενδιαφέροντα και τις ανάγκες τους βελτιώνοντας έτσι τις στρατηγικές μάρκετινγκ σας. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Βρείτε περισσότερα πρόσθετα για το ηλεκτρονικό σας κατάστημα στο <strong>YITH</strong></a>

en: <p>Hi {user_name}</p>
    <p>A product of your wishlist is back in stock!</p>
    {products_table}
    <p>We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!</p>
    <p><small>If you don't want to receive any further notification, please {unsubscribe_link}</small></p>
el_GR: <p>Γεια σας {user_name}</p>
    <p>Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι πίσω στο απόθεμα!</p>
    {products_table}
    <p>Έχουμε περιορισμένο απόθεμα μόνο, όποτε μην περιμένετε άλλο, και πάρτε αυτή την ευκαιρία να το κάνετε δικό σας!</p>
    <p><small>Αν δεν θέλετε να λαμβάνετε περαιτέρω ειδοποίηση, παρακαλώ {unsubscribe_link}</small></p>

en: <p>Hi {user_name}</p>
    <p>A product of your wishlist is on sale!</p>
    {products_table}
    <p>We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!</p>
    <p><small>If you don't want to receive any further notification, please {unsubscribe_link}</small></p>
el_GR: <p>Γεια σας {user_name}</p>
    <p>Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!</p>
    {products_table}
    <p>Έχουμε μόνο περιορισμένο απόθεμα, όποτε μην περιμένετε άλλο, και πάρτε αυτή την ευκαιρία να το κάνετε δικό σας!</p>
    <p><small>Αν δεν θέλετε να λαμβάνετε περαιτέρω ειδοποίηση, παρακαλώ {unsubscribe_link}</small></p>

en: A list of all the user's wishlists
el_GR: Λίστα με όλες τις λίστες επιθυμιών του χρήστη

en: A list of products in the user's wishlists
el_GR: Λίστα προϊόντων στις λίστες επιθυμιών του χρήστη

en: A product of your wishlist is on sale
el_GR: Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση

en: Add all to cart
el_GR: Προσθήκη όλων στο καλάθι

en: Add new field
el_GR: Προσθήκη νέου πεδίου

en: Add to cart
el_GR: Προσθήκη στο καλάθι

en: Add to cart option for each product
el_GR: Επιλογή προσθήκης στο καλάθι για κάθε προϊόν

en: Add to wishlist
el_GR: Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών

en: Add to wishlist button now opens a modal to move or remove items (available only with multi-wishlist option enabled)
el_GR: Το κουμπί Προσθήκης στη λίστα επιθυμιών πλέον ανοίγει βοηθητικό παράθυρο για την μετακίνηση ή αφαίρεση αντικειμένων (διαθέσιμο μόνο αν έχετε ενεργοποιήσει την επιλογή multi-wishlist)

en: Add to wishlist tooltip style
el_GR: Στυλ υπόμνησης Προσθήκης στη λίστα επιθυμιών

en: Added on
el_GR: Προστέθηκε στις

en: Added on:
el_GR: Προστέθηκε στις:

en: Added on: %s
el_GR: Προστέθηκε στις: %s

en: Additional CSS classes for the button (leave empty to use the default settings)
el_GR: Επιπλέον κλάσεις CSS για το κουμπί (αφήστε το κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: Additional Popup
el_GR: Επιπλέον Popup

en: Additional data:
el_GR: Επιπλέον δεδομένα:

en: Additional info:
el_GR: Επιπλέον πληροφορίες:

en: Additional notes
el_GR: Επιπλέον σημειώσεις

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: All
el_GR: Όλα

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Private
el_GR: Προσωπικό

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Public
el_GR: Δημόσιο

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Shared
el_GR: Κοινοποιημένο

en: After "Add to cart"
el_GR: Μετά από “Προσθήκη στο καλάθι”

en: After "Add to cart" button
el_GR: Μετά από κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: After product is added to wishlist
el_GR: Μετά την προσθήκη του προϊόντος στη λίστα επιθυμιών

en: After summary
el_GR: Μετά από σύνοψη

en: After thumbnails
el_GR: Μετά από μικρογραφίες

en: All users
el_GR: Όλοι οι χρήστες

en: Allow customers to create and manage multiple wishlists
el_GR: Επιτρέψτε στους πελάτες να δημιουργούν και διαχειρίζονται πολλαπλές λίστες επιθυμιών

en: Allows your customers to create and share lists of products that they want to purchase on your e-commerce.
el_GR: Επιτρέπει στους πελάτες σας να δημιουργήσουν και κοινοποιήσουν λίστες προϊόντων που επιθυμούν να αγοράσουν στο ηλεκτρονικό σας κατάστημα.

en: An error occurred while adding the items to the cart; please, try again later.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατα την προσθήκη των αντικειμένων στο καλάθι· παρακαλώ, προσπαθήστε ξανά αργότερα.

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατα την προσθήκη προϊόντων στη λίστα επιθυμιών.

en: An error occurred while moving item to destination wishlist; please, try again
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατα την μεταφορά του αντικειμένου στη λίστα επιθυμιών προορισμού· παρακαλώ, προσπαθήστε ξανά

en: An error occurred while processing this action
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επεξεργασία αυτής της ενέργειας

en: An item of your wishlist is back in stock!
el_GR: Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας είναι πίσω στο απόθεμα!

en: An item of your wishlist is on sale!
el_GR: Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!

en: Anyone can search for and see this list
el_GR: Όλοι μπορούν να κάνουν αναζήτηση και να δουν αυτή τη λίστα

en: Apply
el_GR: Εφαρμογή

en: Apply this action to all the selected items:
el_GR: Εφαρμογή ενέργειας σε όλα τα επιλεγμένα αντικείμενα:

en: Are you sure you want to delete this wishlist?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή τη λίστα επιθυμιών;

en: Arrange
el_GR: Τακτοποίηση

en: Ask for an estimate
el_GR: Ζητήστε εκτίμηση

en: Ask for an estimate for this list
el_GR: Ζητήστε εκτίμηση της λίστας

en: Ask for an estimate for this list:
el_GR: Ζητήστε εκτίμηση της λίστας:

[ctx: Ask for an estimate submit error]
en: Missing required argument: %s
el_GR: Λείπει απαιτούμενο επιχείρημα: %s

en: Automatically add to the default list
el_GR: Αυτόματη προσθήκη στην προεπιλεγμένη λίστα

en: Automatically close the modal
el_GR: Κλείστε αυτόματα το βοηθητικό παράθυρο

en: Back to all wishlists
el_GR: Πίσω σε όλες τις λίστες επιθυμιών

en: Background
el_GR: Φόντο

en: Background Hover
el_GR: Αιώρηση Φόντου

en: Background hover
el_GR: Αιώρηση Φόντου

en: Before "Add to cart" button
el_GR: Πριν από κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Border
el_GR: Πλαίσιο

en: Border Hover
el_GR: Αιώρηση Πλαισίου

en: Border radius
el_GR: Ακτίνα πλαισίου

en: Browse wishlist
el_GR: Περιήγηση σε λίστα επιθυμιών

en: Button label (leave empty to use the default settings)
el_GR: Επιγραφή κουμπιού (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: Button to remove the product from the wishlist - to the right of the product
el_GR: Κουμπί αφαίρεσης προϊόντος από τη λίστα επιθυμιών - δεξιά του προϊόντος

en: Button with custom style
el_GR: Κουμπί με προσαρμοσμένο στυλ

en: Button with theme style
el_GR: Κουμπί με στυλ θέματος

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Category exclusions
el_GR: Αποκλίσεις κατηγοριών

en: Changes applied correctly
el_GR: Οι αλλαγές εφαρμόστηκαν επιτυχώς

en: Changes saved
el_GR: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν

en: Checkbox
el_GR: Πλαίσιο ελέγχου

en: Checkbox to select multiple items, add them to the cart or delete them with one click
el_GR: Πλαίσιο ελέγχου για επιλογή πολλαπλών αντικειμένων, προσθέστε τα στο καλάθι ή διαγράψτε τα με ένα κλικ

en: Choose a wishlist
el_GR: Επιλέξτε λίστα επιθυμιών

en: Choose between first (the field will be the first in a row that contains two items), last (the field will be the second in a row of two) or wide (the field will take an entire row)
el_GR: Επιλέξτε μεταξύ πρώτου (το πεδίο θα είναι το πρώτο στη σειρά που περιλαμβάνει δυο αντικείμενα), τελευταίου (το πεδίο θα είναι το δεύτερο στη σειρά των δυο) ή πλατύ (το πεδίο θα γεμίσει μια ολόκληρη σειρά)

en: Choose colors for Add to wishlist tooltip
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για την υπόμνηση Προσθήκης στη λίστα επιθυμιών

en: Choose colors for Facebook share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί κοινοποίησης Facebook

en: Choose colors for Pinterest share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί κοινοποίησης Pinterest

en: Choose colors for Twitter share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί κοινοποίησης Twitter

en: Choose colors for WhatsApp share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί κοινοποίησης WhatsApp

en: Choose colors for share buttons text
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κείμενο κουμπιών κοινοποίησης

en: Choose colors for the "Add to cart" button on hover state
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι” στην κατάσταση αιώρησης

en: Choose colors for the "Ask for an estimate" button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί “Ζητήστε εκτίμηση”

en: Choose colors for the "Ask for an estimate" button on hover state
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί “Ζητήστε εκτίμηση” στην κατάσταση αιώρησης

en: Choose colors for the Email share button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί κοινοποίησης Email

en: Choose colors for the primary button on hover state<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το βασικό κουμπί σε κατάσταση αιώρησης<br/><small>Αυτό το στυλ θα εφαρμοστεί στο κουμπί “Επεξεργασία τίτλου” στην προβολή Λίστας Επιθυμιών, στο κουμπί “Υποβολή Αλλαγών” στην Διαχείριση προβολής και στο κουμπί “Αναζήτηση λίστας επιθυμιών” στη προβολή Αναζήτησης</small>

en: Choose colors for the primary button<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το βασικό κουμπί σε κατάσταση αιώρησης<br/><small>Αυτό το στυλ θα εφαρμοστεί στο κουμπί “Επεξεργασία τίτλου” στην προβολή Λίστας Επιθυμιών, στο κουμπί “Υποβολή Αλλαγών” στην Διαχείριση προβολής και στο κουμπί “Αναζήτηση λίστας επιθυμιών” στη προβολή Αναζήτησης</small>

en: Choose colors of the secondary button<br/><small>This style will be applied to the buttons that allow showing and hiding the Edit title form on Wishlist view and "Create new Wishlist" button on Manage view</small>
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το δευτερεύον κουμπί<br/><small>Αυτό το στυλ θα εφαρμοστεί στα κουμπιά που επιτρέπουν την εμφάνιση ή απόκρυψη της φόρμας Επεξεργασίας τίτλου στη προβολή Λίστας Επιθυμιών και στο κουμπί “Δημιουργία νέας Λίστας Επιθυμιών” στη Διαχείριση προβολής</small>

en: Choose if you want to show a textual "Add to wishlist" link or a button
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να εμφανίζετε ένα κειμενικό σύνδεσμο για την “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” ή ένα κουμπί

en: Choose if you want to show a textual "Ask for an Estimate" link or a button
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να εμφανίζετε ένα κειμενικό σύνδεσμο για το “Ζητήστε Εκτίμηση” ή ένα κουμπί

en: Choose radius for the "Add to wishlist" button
el_GR: Επιλέξτε την ακτίνα για το κουμπί “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: Choose radius for the "Ask for an Estimate" button
el_GR: Επιλέξτε την ακτίνα για το κουμπί “Ζητήστε Εκτίμηση”

en: Choose the color for all sections with background<br/><small>This color will be used as background for the wishlist table heading and footer (when set to "Traditional" layout), and for various form across wishlist views</small>
el_GR: Επιλέξτε το χρώμα για όλες τις ενότητες με φόντο<br/><small>Αυτό το χρώμα θα χρησιμοποιηθεί ως φόντο για την επικεφαλίδα και υποσέλιδο του πίνακα λίστας επιθυμιών (όταν ορίζεται σε “Παραδοσιακή” διάταξη), και για διάφορες φόρμες στις προβολές της λίστας επιθυμιών</small>

en: Choose the colors for the "Add to cart" button
el_GR: Επιλέξτε χρώματα για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Choose the colors for the wishlist table (when set to "Traditional" layout)
el_GR: Επιλέξτε τα χρώματα για τον πίνακα λίστας επιθυμιών (όταν ορίζεται σε “Παραδοσιακή” διάταξη)

en: Choose the default action for new products added to the wishlist.
el_GR: Επιλέξτε την προεπιλεγμένη ενέργεια για τα νέα προϊόντα που προστίθενται στη λίστα επιθυμιών.

en: Choose the look and feel of the "Move to another wishlist" option
el_GR: Επιλέξτε την εμφάνιση και αίσθηση της επιλογής “Μετακίνηση σε άλλη λίστα επιθυμιών”

en: Choose the look of the Wishlist button when the product has already been added to a wishlist
el_GR: Επιλέξτε την εμφάνιση του κουμπιού Λίστας Επιθυμιών όταν το προϊόν έχει ήδη προστεθεί σε μια λίστα επιθυμιών

en: Choose the type of field to print in the form
el_GR: Επιλέξτε τον τύπο πεδίου που θέλετε να εκτυπώνεται στη φόρμα

en: Choose what should happen to the modal, when a product is added to the list.
el_GR: Επιλέξτε τι να συμβαίνει στο βοηθητικό παράθυρο κατα την προσθήκη προϊόντος στη λίστα.

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link in WooCommerce products' loop. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
el_GR: Επιλέξτε πού να εμφανίζετε το κουμπί ή σύνδεσμος για την “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” στον βρόχο προϊόντων WooCommerce. <span class="addon">Αντιγράψτε αυτόν τον μικροκώδικα <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> και κάντε επικόλληση εκεί που θέλετε να φαίνεται ο σύνδεσμος ή το κουμπί “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”</span>

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link on the product page. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
el_GR: Επιλέξτε πού να εμφανίζεται το κουμπί ή ο σύνδεσμος “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” στη σελίδα προϊόντος. <span class="addon">Αντιγράψτε αυτόν τον μικροκώδικα <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> και κάντε επικόλληση εκεί που θέλετε να εμφανίζεται ο σύνδεσμος ή το κουμπί "Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών"</span>

en: Choose whether this field is required or not
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε αυτό το πεδίο να είναι απαιτούμενο ή όχι

en: Choose whether to display a tooltip when hovering over Add to wishlist link
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να εμφανίζεται υπόμνηση κατα την αιώρηση πάνω στον σύνδεσμο Προσθήκης στη λίστα επιθυμιών

en: Choose whether to enable the multi-wishlist feature for all users or just for logged-in users
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να ενεργοποιήσετε το χαρακτηριστικό multi-wishlist για όλους τους χρήστες ή μόνο για συνδεδεμένους χρήστες

en: Choose whether to enable the wishlist feature for all users or only for logged-in users
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να ενεργοποιήσετε το χαρακτηριστικό λίστας επιθυμιών για όλους τους χρήστες ή μόνο για συνδεδεμένους χρήστες

en: Choose whether to paginate items in the wishlist or show them all
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να γίνει σελιδοποίηση αντικειμένων στη λίστα επιθυμιών ή εμφάνιση όλων

en: Choose whether to show a textual "Add to cart" link or a button
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να εμφανίζετε ένα κειμενικό σύνδεσμο για την “Προσθήκη στο καλάθι” ή κουμπί

en: Choose which type of email to send
el_GR: Επιλέξτε ποιος τύπος email να στέλνεται

en: Choose which type of email to send.
el_GR: Επιλέξτε ποιος τύπος email να στέλνεται.

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Continue
el_GR: Συνέχεια

en: Couldn't find any wishlist with the provided ID
el_GR: Δεν βρέθηκε καμία λίστα επιθυμιών με το ID που δόθηκε

en: Count of items
el_GR: Αρίθμηση αντικειμένων

en: Coupon
el_GR: Κουπόνι

en: Create a new list
el_GR: Δημιουργία νέας λίστας

en: Create a new wishlist
el_GR: Δημιουργία νέας λίστας επιθυμιών

en: Create a new wishlist in the popup instead of using the endpoint
el_GR: Δημιουργία νέας λίστας επιθυμιών στο popup αντί για χρήση τελικού σημείου

en: Create a wishlist
el_GR: Δημιουργία λίστας επιθυμιών

en: Create promotion
el_GR: Δημιουργία προώθησης

en: Create wishlist
el_GR: Δημιουργία λίστας επιθυμιών

en: Created on
el_GR: Δημιουργήθηκε στις

en: Created on:
el_GR: Δημιουργήθηκε στις:

en: Custom
el_GR: Προσαρμοσμένη

en: Custom CSS
el_GR: Προσαρμοσμένο CSS

en: Customer details
el_GR: Στοιχεία πελάτη

en: Customer wishlists
el_GR: Λίστες επιθυμιών πελατών

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Date of creation of the wishlist
el_GR: Ημερομηνία δημιουργίας λίστας επιθυμιών

en: Date on which the product was added to the wishlist
el_GR: Ημερομηνία κατά την οποία το προϊόν προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών

en: Default wishlist name
el_GR: Προεπιλεγμένο όνομα λίστας επιθυμιών

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete wishlist button
el_GR: Διαγραφή κουμπιού λίστας επιθυμιών

en: Do not paginate
el_GR: Να μην γίνει σελιδοποίηση

en: Download a PDF version of the wishlist
el_GR: Κατέβασμα έκδοσης PDF της λίστας επιθυμιών

en: E-mail HTML content
el_GR: Περιεχόμενο HTML E-mail

en: E-mail Text content
el_GR: Περιεχόμενο Κειμένου E-mail

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit this item
el_GR: Επεξεργασία αντικειμένου

en: Edit this user
el_GR: Επεξεργασία του χρήστη

en: Edit title
el_GR: Επεξεργασία τίτλου

en: Element correctly moved to %s
el_GR: Το στοιχείο μεταφέρθηκε επιτυχώς στο %s

[ctx: Elementor control label]
en: "Browse wishlist" label
el_GR: Επιγραφή “Περιήγηση σε λίστα επιθυμιών”

[ctx: Elementor control label]
en: "Product added to wishlist" label
el_GR: Επιγραφή “Το προϊόν προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών”

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
el_GR: Επιγραφή “Το προϊόν βρίσκεται ήδη στη λίστα επιθυμιών”

[ctx: Elementor control label]
en: Additional CSS classes for the button
el_GR: Επιπλέον κλάσεις CSS για το κουμπί

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
el_GR: Επιγραφή κουμπιού

[ctx: Elementor control label]
en: Icon for the button
el_GR: Εικονίδιο κουμπιού

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
el_GR: Σελιδοποίηση αντικειμένων

[ctx: Elementor control label]
en: Product ID
el_GR: ID Προϊόντος

[ctx: Elementor control label]
en: URL of the wishlist page
el_GR: URL της σελίδας λίστας επιθυμιών

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
el_GR: ID λίστας επιθυμιών

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
el_GR: Προηγμένο

[ctx: Elementor section title]
en: Labels
el_GR: Επιγραφές

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
el_GR: Σελιδοποίηση

[ctx: Elementor section title]
en: Product
el_GR: Προϊόν

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
el_GR: Λίστα επιθυμιών

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
el_GR: YITH Wishlist Προσθήκη κουμπιού

en: Email HTML Content
el_GR: Περιεχόμενο HTML Email

en: Email HTML content
el_GR: Περιεχόμενο Email HTML

en: Email Heading
el_GR: Επικεφαλίδα Email

en: Email heading
el_GR: Επικεφαλίδα email

en: Email plain content
el_GR: Απλό περιεχόμενο email

en: Email share button custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Email

en: Email share button icon
el_GR: Εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Email

en: Email share button style
el_GR: Στυλ κουμπιού κοινοποίησης Email

en: Email subject
el_GR: Θέμα email

en: Email text content
el_GR: Περιεχόμενο κειμένου email

en: Email this user
el_GR: Στείλτε email σε αυτόν τον χρήστη

en: Email type
el_GR: Τύπος email

en: Email user
el_GR: Στείλτε email σε χρήστη

en: Enable "Add all to cart"
el_GR: Ενεργοποίηση “Προσθήκη όλων στο καλάθι”

en: Enable "Add all to cart" button to let customers add all the products in the wishlist to the cart
el_GR: Ενεργοποίηση κουμπιού “Προσθήκη όλων στο καλάθι” για να επιτρέπετε στους πελάτες να προσθέτουν όλα τα προϊόντα της λίστας επιθυμιών στο καλάθι

en: Enable "Add to wishlist" tooltip
el_GR: Ενεργοποίηση υπόμνησης “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: Enable "Additional notes" popup
el_GR: Ενεργοποίηση popup “Επιπλέον σημειώσεων”

en: Enable "Ask for an estimate" button
el_GR: Ενεργοποίηση κουμπιού “Ζητήστε εκτίμηση"

en: Enable "Back in stock" email
el_GR: Ενεργοποίηση email “Πίσω στο απόθεμα”

en: Enable "On sale item" email
el_GR: Ενεργοποίηση email ”Αντικείμενο σε πώληση”

en: Enable AJAX loading
el_GR: Ενεργοποίηση φόρτωσης AJAX

en: Enable Added/Removed notices
el_GR: Ενεργοποίηση Προστιθέμενων/Αφαιρουμένων σημειώσεων

en: Enable drag and drop option
el_GR: Ενεργοποίηση επιλογής μεταφοράς και απόθεσης

en: Enable drag and drop option so users can arrange the order of products in the wishlist
el_GR: Ενεργοποίηση επιλογής μεταφοράς και απόθεσης έτσι ώστε οι χρήστες να μπορούν να ταξινομήσουν την σειρά των προϊόντων της λίστας επιθυμιών

en: Enable multi-wishlist feature
el_GR: Ενεργοποίηση χαρακτηριστικού multi-wishlist

en: Enable multiple wishlists for
el_GR: Ενεργοποίηση πολλαπλών λιστών επιθυμιών για

en: Enable popup notices when the product is added or removed from the wishlist
el_GR: Ενεργοποίηση σημείωσης popup κατα την προσθήκη ή αφαίρεση προϊόντος από τη λίστα επιθυμιών

en: Enable slider in wishlist
el_GR: Ενεργοποίηση κύλισης στη λίστα επιθυμιών

en: Enable the "Add to wishlist" feature in WooCommerce products' loop
el_GR: Ενεργοποίηση του χαρακτηριστικού “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” στον βρόχο προϊόντων WooCommerce

en: Enable the option to move the product to another wishlist
el_GR: Ενεργοποίηση της επιλογής μετακίνησης προϊόντος σε άλλη λίστα επιθυμιών

en: Enable this email notification
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτή την ειδοποίηση email

en: Enable this email to send notifications to your customers whenever a product in their wishlist is back in stock
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτό το email για την αποστολή ειδοποιήσεων στους πελάτες σας κάθε φορά που ένα προϊόν στη λίστα επιθυμιών τους βρίσκεται πίσω στο απόθεμα

en: Enable this email to send notifications to your customers whenever a product in their wishlist is on sale
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτό το email για την αποστολή ειδοποιήσεων στους πελάτες σας κάθε φορά που ένα προϊόν στη λίστα επιθυμιών τους είναι σε πώληση

en: Enable this option to let users share their wishlist on social media
el_GR: Ενεργοποιήστε να επιτρέπετε στους χρήστες να κοινοποιούν την λίστα επιθυμιών τους στα κοινωνικά δίκτυα

en: Enable wishlist for
el_GR: Ενεργοποίηση λίστας επιθυμιών για

en: Enable/Disable
el_GR: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση

en: Enter a name for the default wishlist. This is the wishlist that will be automatically generated for all users if they do not create any custom one
el_GR: Εισάγετε όνομα για την προεπιλεγμένη λίστα επιθυμιών. Αυτή είναι η λίστα επιθυμιών που θα δημιουργηθεί αυτόματα για όλους τους χρήστες αν δεν δημιουργήσουν κάποια προσαρμοσμένη

en: Enter a text for "Add to wishlist" button
el_GR: Εισάγετε ένα κείμενο για το κουμπί “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: Enter a text for the "Add to cart" button
el_GR: Εισάγετε ένα κείμενο για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Enter a text for the "Browse wishlist" link on the product page
el_GR: Εισάγετε κείμενο για τον σύνδεσμο “Περιήγηση σε λίστα επιθυμιών” στη σελίδα προϊόντος

en: Enter custom CSS to be applied to Wishlist elements (optional)
el_GR: Εισάγετε προσαρμοσμένο CSS για εφαρμογή σε στοιχεία Λίστας Επιθυμιών (προαιρετικό)

en: Enter options for the field
el_GR: Εισάγετε επιλογές για το πεδίο

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>
el_GR: Εισάγετε παραλήπτες (διαχωρίστε με κόμμα) για αυτό το email. Προεπιλεγμένα σε <code>%s</code>

en: Enter the description that will be shown above the field
el_GR: Εισάγετε την περιγραφή που θα εμφανίζεται πάνω από το πεδίο

en: Enter the label that will be shown for this field
el_GR: Εισάγετε την περιγραφή που θέλετε να εμφανίζεται για αυτό το πεδίο

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>A product of your wishlist is on sale</i>"
el_GR: Εισάγετε τη γραμμή θέματος email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε το προεπιλεγμένο θέμα: "<i>Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!</i>"

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>An item of your wishlist is back in stock!</i>"
el_GR: Εισάγετε τη γραμμή θέματος email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε το προεπιλεγμένο θέμα: "<i>Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας βρίσκεται πίσω στο απόθεμα!</i>"

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>An item of your wishlist is on sale!</i>"
el_GR: Εισάγετε τη γραμμή θέματος email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε το προεπιλεγμένο θέμα: "<i>Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!</i>"

en: Enter the message to ask unauthenticated users to login so they will be able to use the multi-wishlist feature.<br/>Use the placeholder %login_anchor% (set up the text in the following option) to add an anchor and redirect users to the Login page.
el_GR: Εισάγετε το μήνυμα με το οποίο θα ρωτάτε τους μη πιστοποιημένους χρήστες να συνδεθούν έτσι ώστε να μπορούν να χρησιμοποιούν το χαρακτηριστικό multi-wishlist.<br/>Χρησιμοποιήστε το placeholder %login_anchor% (ορίστε το κείμενο στην ακόλουθη επιλογή) για να προσθέσετε αγκίστρωση και να ανακατευθύνετε τους χρήστες στη σελίδα Σύνδεσης.

en: Enter the options for the field type you've selected. Separate options with pipes (|), and key from value with double colon (::). E.g. key::value|key2::value2
el_GR: Εισάγετε τις επιλογές για τον τύπο πεδίου που έχετε επιλέξει. Διαχωρίστε τις επιλογές με κάθετες μπάρες (|), και το κλειδί από την αξία με διπλή άνω κάτω τελεία (::). Πχ. κλειδί::αξία|κλειδί2::αξία2

en: Enter the placeholder that will be shown in the field
el_GR: Εισάγετε το κείμενο υποκατάστασης (placeholder) που θα εμφανίζεται στο πεδίο

en: Enter the text for the message displayed when the user views a product that is already in the wishlist
el_GR: Εισάγετε το κείμενο για το μήνυμα που εμφανίζεται όταν ο χρήστης βλέπει ένα προϊόν που υπάρχει ήδη στη λίστα επιθυμιών

en: Enter the text of the message displayed when the user adds a product to the wishlist
el_GR: Εισάγετε το κείμενο για το μήνυμα που εμφανίζεται όταν ο χρήστης προσθέτει ένα προϊόν στη λίστα επιθυμιών

en: Enter the title for "Manage wishlists" page
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο για την σελίδα “Διαχείριση λιστών επιθυμιών”

en: Enter the title for "Search wishlists" page
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο για την σελίδα “Αναζήτηση λιστών επιθυμιών”

en: Enter the title for the "Create wishlist" page
el_GR: Εισάγετε τον τίτλο για την σελίδα “Δημιουργία λίστας επιθυμιών”

en: Enter the title for the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>An item of your wishlist is on sale!</i>"
el_GR: Εισάγετε τίτλο για την ειδοποίηση email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε την προεπιλεγμένη επικεφαλίδα: "<i>Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!</i>"

en: Enter the title for the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>There is a deal for you!</i>"
el_GR: Εισάγετε τίτλο για την ειδοποίηση email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε την προεπιλεγμένη επικεφαλίδα: "<i>Έχετε κερδίσει μια ειδική προσφορά!</i>"

en: Enter the title of the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>An item of your wishlist is back in stock!</i>"
el_GR: Εισάγετε τίτλο για την ειδοποίηση email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε την προεπιλεγμένη επικεφαλίδα: "<i>Ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών σας βρίσκεται πίσω στο απόθεμα!</i>"

en: Enter wishlist name
el_GR: Εισάγετε όνομα λίστας επιθυμιών

en: Error, you cannot add "%s" to the cart if you don't select a variation first
el_GR: Σφάλμα, δεν μπορείτε να προσθέσετε "%s" στο καλάθι αν δεν επιλέξετε πρώτα μια παραλλαγή

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
el_GR: Σφάλμα. Η αφαίρεση του προϊόντος από τη λίστα επιθυμιών δεν ήταν δυνατή.

en: Estimate request sent
el_GR: Εστάλη αίτημα εκτίμησης

en: Export users that have added this product to their wishlist
el_GR: Εξαγωγή χρηστών που έχουν προσθέσει αυτό το προϊόν στη λίστα επιθυμιών τους

en: Facebook share button custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Facebook

en: Facebook share button icon
el_GR: Eικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Facebook

en: Facebook share button style
el_GR: Στυλ κουμπιού κοινοποίησης Facebook

en: Field %%label%%
el_GR: Πεδίο %%label%%

en: Field description
el_GR: Περιγραφή πεδίου

en: Filter
el_GR: Ταξινόμηση

en: First
el_GR: Πρώτο

en: Free!
el_GR: Δωρεάν!

en: From:
el_GR: Από:

en: General Settings
el_GR: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is back in stock!
    
    {products_list}
    
    We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!
    
    ****************************************************
    
    If you don't want to receive any further notification, please follow this link [{unsubscribe_url}]
el_GR: Γεια σας {user_name}
    Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι πίσω στο απόθεμα!
    
    {products_list} 
    
    Έχουμε μόνο περιορισμένο απόθεμα, οπότε μην περιμένετε άλλο, και πάρτε αυτή την ευκαιρία για να το κάνετε δικό σας!
    
    ****************************************************
    
    Εάν δεν θέλετε να λαμβάνετε περαιτέρω ειδοποίηση, παρακαλώ ακολουθήστε αυτόν τον σύνδεσμο [{unsubscribe_url}]

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is on sale!
    
    {product_name} {product_price}
    
    Visit {add_to_cart_url} and use this coupon code
    {coupon_code}
    to get an amazing discount!
el_GR: Γεια σας {user_name}
    Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση
    
    {product_name} {product_price}
    
    Επισκεφθείτε {add_to_cart_url} και χρησιμοποιήστε αυτόν τον κωδικό κουπονιού
    {coupon_code}
    για να λάβετε μια απίστευτη έκπτωση!

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is on sale!
    
    {products_list}
    
    We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!
    
    ****************************************************
    
    If you don't want to receive any further notification, please follow this link [{unsubscribe_url}]
el_GR: Γεια σας {user_name}
    Ένα προϊόν της λίστας επιθυμιών σας είναι προς πώληση!
    
    {products_list}
    
    Έχουμε μόνο περιορισμένο απόθεμα, οπότε μην περιμένετε άλλο, και πάρτε αυτή την ευκαιρία για να το κάνετε δικό σας!
    
    ****************************************************
    
    Εάν δεν θέλετε να λαμβάνετε περαιτέρω ειδοποίηση, παρακαλώ ακολουθήστε αυτόν τον σύνδεσμο [{unsubscribe_url}]

en: Highlight color
el_GR: Χρώμα επισήμανσης

en: ID of the product to add to the wishlist (leave empty to use the global product)
el_GR: ID προϊόντος για προσθήκη στη λίστα επιθυμιών (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε το γενικό προϊόν)

en: ID of the wishlist to show (e.g. K6EOWXB888ZD)
el_GR: ID της λίστας επιθυμιών προς εμφάνιση (π.χ. K6EOWXB888ZD)

en: Icon for the button (use any FontAwesome valid class, or leave empty to use the default settings)
el_GR: Εικονίδιο για το κουμπί (χρησιμοποιήστε οποιαδήποτε κλάση έγκυρη με FontAwesome, ή αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: Icon to remove the product from the wishlist - to the left of the product
el_GR: Εικονίδιο αφαίρεσης προϊόντος από την λίστα επιθυμιών - αριστερά του προϊόντος

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: In
el_GR: Μέσα

en: In Stock
el_GR: Σε Απόθεμα

en: In order to avoid overloading your server, we will send %d emails every hour. This will take some time; please relax and wait for the operation to complete ;)
el_GR: Προς αποφυγή υπερφόρτωσης του διακομιστή σας, θα στέλνουμε %d email κάθε ώρα. Αυτή η διαδικασία θα πάρει λίγο χρόνο· παρακαλώ χαλαρώστε και περιμένετε να ολοκληρωθεί η διαδικασία ;)

en: In wishlist table show
el_GR: Σε εμφάνιση πίνακα λίστας επιθυμιών

en: In your wishlist
el_GR: Στη λίστα επιθυμιών σας

en: Invalid wishlist item.
el_GR: Μη έγκυρο αντικείμενο λίστας επιθυμιών.

en: Invalid wishlist.
el_GR: Μη έγκυρη λίστα επιθυμιών.

en: It will be used to pin the wishlist on Pinterest.
el_GR: Θα χρησιμοποιηθεί για να καρφιτσώσει την λίστα επιθυμιών στο Pinterest.

en: Items added
el_GR: Αντικείμενα που προστέθηκαν

en: Items correctly added to the cart
el_GR: Τα αντικείμενα προστέθηκαν επιτυχώς στο καλάθι

en: Items in wishlist
el_GR: Αντικείμενα στη λίστα επιθυμιών

en: Items:
el_GR: Αντικείμενα:

en: Label for the field
el_GR: Επιγραφή για το πεδίο

en: Last
el_GR: Τελευταίο

en: Last promotional email sent
el_GR: Τελευταίο προωθητικό email που έχει σταλεί

en: Layout for product list
el_GR: Διάταξη λίστας προϊόντος

en: Layout for wishlist view
el_GR: Διάταξη προβολής λίστας επιθυμιών

en: Leave the modal open
el_GR: Διατηρήστε το βοηθητικό παράθυρο ανοιχτό

en: Link to a popup
el_GR: Σύνδεσμος για popup

en: Load any cacheable wishlist item via AJAX
el_GR: Φόρτωση πιθανών αντικειμένων λίστας επιθυμιών από το cache μέσω AJAX

en: Login anchor text
el_GR: Κείμενο αγκίστρωσης Σύνδεσης

en: Login message for non-authenticated users
el_GR: Μήνυμα Σύνδεσης μη πιστοποιημένων χρηστών

en: Loop options will be visible on Shop page, category pages, product shortcodes, products sliders, and all the other places where the WooCommerce products' loop is used
el_GR: Οι επιλογές βρόχου θα είναι ορατές στη σελίδα Καταστήματος, σελίδες κατηγοριών, μικροκώδικες προϊόντος, κύλιση προϊόντων, και όλα τα άλλα μέρη όπου χρησιμοποιείται ο βρόχος προϊόντων WooCommerce

en: Loop settings
el_GR: Ρυθμίσεις βρόχου

en: Manage wishlists
el_GR: Διαχείριση λιστών επιθυμιών

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
el_GR: Μέλη της ομάδας μας έχουν πρόσβαση στις πληροφορίες που μας παραχωρείτε. Για παράδειγμα, “Διαχειριστές” και “Διαχειριστές καταστήματος” έχουν πρόσβαση:

en: Modern grid
el_GR: Μοντέρνο πλέγμα

en: Move
el_GR: Μεταφορά

en: Move &rsaquo;
el_GR: Μετακίνηση &rsaquo;

en: Move to %s
el_GR: Μετακίνηση σε %s

en: Move to another list &rsaquo;
el_GR: Μετακίνηση σε άλλη λίστα &rsaquo;

en: Move to another wishlist
el_GR: Μετακίνηση σε άλλη λίστα επιθυμιών

en: Move to another wishlist - style
el_GR: Μετακίνηση σε άλλη λίστα επιθυμιών - στυλ

en: Multi-wishlist settings
el_GR: Ρυθμίσεις multi-wishlist

en: Multipart
el_GR: Με πολλαπλά μέρη

en: My wishlist
el_GR: Η λίστα επιθυμιών μου

en: My wishlist on %s
el_GR: Η λίστα επιθυμιών μου στο %s

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Name your list
el_GR: Τοποθέτησε όνομα στη λίστα σου

en: No products added to the wishlist
el_GR: Δεν προστέθηκαν προϊόντα στη λίστα επιθυμιών

en: None
el_GR: Κανένα

en: Note:
el_GR: Σημείωση:

en: Number
el_GR: Αριθμός

en: Number of items in wishlist
el_GR: Αριθμός αντικειμένων στη λίστα επιθυμιών

en: Number of items to show per page
el_GR: Αριθμός αντικειμένων προς εμφάνιση ανά σελίδα

en: On top of the image
el_GR: Πάνω στην εικόνα

en: Only authenticated users
el_GR: Μόνο πιστοποιημένοι χρήστες

en: Only images with info at click
el_GR: Μόνο εικόνες με στοιχεία κατα το κλικ

en: Only people with a link to this list can see it
el_GR: Μόνο άτομα με σύνδεσμο για αυτή τη λίστα μπορούν να την δουν

en: Only you can see this list
el_GR: Μόνο εσείς μπορείτε να δείτε αυτή τη λίστα

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
el_GR: Τα μέλη της ομάδας μας έχουν πρόσβαση σε αυτές τις πληροφορίες για να σας προσφέρουν καλύτερες προσφορές για τα προϊόντα που σας αρέσουν.

en: Out of stock
el_GR: Εκτός αποθέματος

en: PDF Download
el_GR: Κατέβασμα PDF

en: Paginate
el_GR: Σελιδοποίηση

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
en: Price is %1$s%%
el_GR: Η τιμή είναι %1$s%%

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
en: (Was %2$s when added  in list)
el_GR: (Ήταν %2$s όταν προστέθηκε  στη λίστα)

en: Phone
el_GR: Τηλέφωνο

en: Pick a page as the main Wishlist page; make sure you add the <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode into the page content
el_GR: Επιλέξτε μια σελίδα ως τη βασική σελίδα Λίστας Επιθυμιών· βεβαιωθείτε ότι προσθέσατε τον μικροκώδικα <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> στο περιεχόμενο της σελίδας

en: Pin on Pinterest
el_GR: Καρφίτσωσε στο Pinterest

en: Pinterest share button custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Pinterest

en: Pinterest share button icon
el_GR: Εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Pinterest

en: Pinterest share button style
el_GR: Στυλ κουμπιού κοινοποίησης Pinterest

en: Placeholder for the field
el_GR: Κείμενο υποκατάστασης (placeholder) για το πεδίο

en: Plain
el_GR: Απλό

en: Plain text
el_GR: Απλό κείμενο

en: Please %login_anchor% to use all the wishlist features
el_GR: Παρακαλώ ολοκληρώστε την %login_anchor% για να χρησιμοποιήσετε όλα τα χαρακτηριστικά της λίστας επιθυμιών

en: Please, add your first item to the wishlist
el_GR: Παρακαλώ, προσθέστε το πρώτο αντικείμενό σας στη λίστα επιθυμιών

en: Please, log in to continue with the unsubscribe process
el_GR: Παρακαλώ, συνδεθείτε για να συνεχίσετε την διαδικασία διαγραφής συνδρομής

en: Please, log in to use the wishlist features
el_GR: Παρακαλώ, συνδεθείτε για να χρησιμοποιήσετε τα χαρακτηριστικά λίστας επιθυμιών

en: Please, make sure to enter a valid title
el_GR: Παρακαλώ, βεβαιωθείτε ότι πληκτρολογήσατε έγκυρο τίτλο

en: Position of "Add to wishlist" in loop
el_GR: Θέση “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” σε βρόχο

en: Position of "Add to wishlist" on product page
el_GR: Θέση “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” στη σελίδα προϊόντος

en: Position of the field in the form
el_GR: Θέση του πεδίου στη φόρμα

en: Preview:
el_GR: Προεπισκόπηση:

en: Price
el_GR: Τιμή

en: Price estimate request
el_GR: Αίτημα εκτίμησης τιμής

en: Price estimate request sent
el_GR: Εστάλη αίτημα εκτίμησης τιμής

en: Price variation info (show the price difference compared to when the product was added to the list)
el_GR: Στοιχεία παραλλαγής τιμής (εμφανίστε την διαφορά τιμής σε σύγκριση με όταν το προϊόν προστέθηκε στη λίστα)

en: Price:
el_GR: Τιμή:

en: Primary button style
el_GR: Στυλ βασικού κουμπιού

en: Privacy
el_GR: Ιδιωτικότητα

en: Private
el_GR: Προσωπική

en: Product
el_GR: Προϊόν

en: Product Name
el_GR: Όνομα Προϊόντος

en: Product added to cart successfully
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε επιτυχώς στο καλάθι σας

en: Product added to wishlist
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών

en: Product added!
el_GR: Το προϊόν προστέθηκε!

en: Product already in wishlist
el_GR: Το προϊόν βρίσκεται ήδη στη λίστα επιθυμιών

en: Product exclusions
el_GR: Αποκλίσεις προϊόντων

en: Product image
el_GR: Εικόνα προϊόντος

en: Product name
el_GR: Όνομα προϊόντος

en: Product page settings
el_GR: Ρυθμίσεις σελίδας προϊόντος

en: Product price
el_GR: Τιμή προϊόντος

en: Product quantity (so users can manage the quantity of each product from the wishlist)
el_GR: Ποσότητα προϊόντος (έτσι ώστε οι χρήστες να μπορούν να διαχειρίζονται την ποσότητα κάθε προϊόντος από την λίστα επιθυμιών)

en: Product stock (show if the product is available or not)
el_GR: Απόθεμα προϊόντος (εμφανίστε εάν το προϊόν είναι διαθέσιμο ή όχι)

en: Product successfully removed.
el_GR: Το προϊόν αφαιρέθηκε επιτυχώς.

en: Product variations selected by the user (example: size or color)
el_GR: Παραλλαγές προϊόντος επιλεγμένες από τον χρήστη (παράδειγμα: μέγεθος ή χρώμα)

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
el_GR: Προϊόντα που έχετε προσθέσει στη λίστα επιθυμιών: θα τα χρησιμοποιήσουμε για να εμφανίσουμε σε εσάς και σε άλλους χρήστες τα αγαπημένα σας προϊόντα, και για να δημιουργησουμε στοχοποιημένες καμπάνιες email.

en: Promotional email correctly scheduled
el_GR: Επιτυχής προγραμματισμός προωθητικού email

en: Public
el_GR: Δημόσια

en: Quantity
el_GR: Ποσότητα

en: Quantity:
el_GR: Ποσότητα:

en: Radio
el_GR: Kουμπί επιλογής

en: Ready to send?
el_GR: Έτοιμο για αποστολή;

en: Recipient(s)
el_GR: Παραλήπτης (ες)

en: Redirect to cart
el_GR: Ανακατεύθυνση στο καλάθι

en: Redirect users to the cart page when they add a product to the cart from the wishlist page
el_GR: Ανακατευθύνετε τους χρήστες στη σελίδα καλαθιού όταν προσθέτουν ένα προϊόν στο καλάθι από τη σελίδα της λίστας επιθυμιών

en: Remove
el_GR: Αφαίρεση

en: Remove from list
el_GR: Αφαίρεση απο λίστα

en: Remove from wishlist
el_GR: Αφαίρεση από λίστα επιθυμιών

en: Remove if added to the cart
el_GR: Αφαίρεση αν έχει προστεθεί στο καλάθι

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
el_GR: Αφαίρεση προϊόντος από τη λίστα επιθυμιών αφού προστεθεί στο καλάθι

en: Remove this product
el_GR: Αφαίρεση αυτού του προϊόντος

en: Removed wishlist %s.
el_GR: Λίστα επιθυμιών που αφαιρέθηκε %s.

en: Rename wishlist button
el_GR: Μετονομασία κουμπιού λίστας επιθυμιών

en: Required field
el_GR: Απαιτούμενο πεδίο

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Same used for Add to wishlist
el_GR: Το ίδιο χρησιμοποιήθηκε για την Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save draft &rsaquo;
el_GR: Αποθήκευση πρόχειρου &rsaquo;

en: Search a wishlist
el_GR: Αναζήτηση λίστας επιθυμιών

en: Search list
el_GR: Λίστα αναζήτησης

en: Search wishlist
el_GR: Αναζήτηση λίστας επιθυμιών

en: Secondary button style
el_GR: Στυλ δευτερεύοντος κουμπιού

en: Select
el_GR: Επιλογή

en: Select a coupon
el_GR: Επιλογή κουπονιού

en: Select a product
el_GR: Επιλογή προϊόντος

en: Select a style for displaying your wishlist page
el_GR: Επιλέξτε στυλ για την εμφάνιση της σελίδας λίστας επιθυμιών

en: Select a style for your "Manage wishlists" page
el_GR: Επιλέξτε στυλ για την σελίδα “Διαχείρισης λίστας επιθυμιών”

en: Select a wishlist
el_GR: Επιλογή λίστας επιθυμιών

en: Select an icon for the "Add to cart" button (optional)
el_GR: Επιλέξτε ένα εικονίδιο για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι” (προαιρετικό)

en: Select an icon for the "Add to wishlist" button (optional)
el_GR: Επιλέξτε ένα εικονίδιο για το κουμπί “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” (προαιρετικό)

en: Select an icon for the "Added to wishlist" button (optional)
el_GR: Επιλέξτε ένα εικονίδιο για το κουμπί “Προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών” (προαιρετικό)

en: Select an icon for the "Ask for an Estimate" button (optional)
el_GR: Επιλέξτε ένα εικονίδιο για το κουμπί “Ζητήστε Εκτίμηση” (προαιρετικό)

en: Select an icon for the Email share button
el_GR: Επιλέξτε εικονίδιο για το κουμπί κοινοποίησης Email

en: Select an icon for the Facebook share button
el_GR: Επιλέξτε εικονίδιο για το κουμπί κοινοποίησης Facebook

en: Select an icon for the Pinterest share button
el_GR: Επιλέξτε εικονίδιο για το κουμπί κοινοποίησης Pinterest

en: Select an icon for the Twitter share button
el_GR: Επιλέξτε εικονίδιο για το κουμπί κοινοποίησης Twitter

en: Select an icon for the WhatsApp share button
el_GR: Επιλέξτε εικονίδιο για το κουμπί κοινοποίησης WhatsApp

en: Select dropdown with all wishlists
el_GR: Επιλογή αναπτυσσόμενου μενού με όλες τις λίστες επιθυμιών

en: Select product categories for which you don't want to send a reminder email
el_GR: Επιλέξτε κατηγορίες προϊόντων για τις οποίες δεν θέλετε να στέλνετε email υπενθύμισης

en: Select product categories that should not trigger the "on sale item" notification
el_GR: Επιλέξτε κατηγορίες προϊόντων που δεν θα πρέπει να ενεργοποιούν την ειδοποίηση “αντικείμενο προς πώληση”

en: Select products for which you don't want to send a reminder email
el_GR: Επιλέξτε προϊόντα για τα οποία δεν θέλετε να στέλνετε email υπενθύμισης

en: Select products that should not trigger the "on sale item" notifications
el_GR: Επιλέξτε προϊόντα που δεν θα πρέπει να ενεργοποιούν τις ειδοποιήσεις “αντικείμενο προς πώληση"

en: Select products that shouldn't trigger the "back in stock" notifications
el_GR: Επιλέξτε τα προϊόντα που δεν θα πρέπει να ενεργοποιούν τις ειδοποιήσεις “πίσω στο απόθεμα”

en: Select the product categories for which you don't want to send a reminder email
el_GR: Επιλέξτε κατηγορίες προϊόντων για τις οποίες δεν θέλετε να στέλνετε email υπενθύμισης

en: Select the product categories that should not trigger the "back in stock" notification
el_GR: Επιλέξτε τις κατηγορίες προϊόντων που δεν θα πρέπει να ενεργοποιούν την ειδοποίηση “πίσω στο απόθεμα”

en: Select the products for which you don't want to send a reminder email
el_GR: Επιλέξτε προϊόντα για τα οποία δεν θέλετε να στέλνετε email υπενθύμισης

en: Send CC copy
el_GR: Αποστολή αντιγράφου CC

en: Send a copy to the user
el_GR: Αποστολή αντιγράφου στον χρήστη

en: Send email
el_GR: Αποστολή email

en: Set a promotional e-mail
el_GR: Ορίστε προωθητικό e-mail

en: Set the radius for the "Add to cart" button
el_GR: Ορίστε την ακτίνα για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Set up here the text of the Login link that replace %login_anchor%
el_GR: Ορίστε εδώ το κείμενο του συνδέσμου Σύνδεσης που αντικαθιστά %login_anchor%

en: Share button text color
el_GR: Χρώμα κειμένου κουμπιού κοινοποίησης

en: Share by URL
el_GR: Κοινοποίηση μέσω URL

en: Share by email
el_GR: Κοινοποίηση μέσω email

en: Share on Facebook
el_GR: Κοινοποίηση στο Facebook

en: Share on WhatsApp
el_GR: Κοινοποίηση σε WhatsApp

en: Share on social media
el_GR: Κοινοποίηση σε κοινωνικά δίκτυα

en: Share on:
el_GR: Κοινοποίηση σε:

en: Share via email
el_GR: Κοινοποίηση μέσω email

en: Share wishlist
el_GR: Κοινοποίηση λίστας επιθυμιών

en: Shared
el_GR: Κοινοποιημένο

en: Sharing title
el_GR: Τίτλος κοινοποίησης

en: Show "Add to wishlist" button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: Show "Add to wishlist" in loop
el_GR: Εμφάνιση “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” σε βρόχο

en: Show "Remove from list" link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου “Αφαίρεση από λίστα”

en: Show "Share URL" field on wishlist page
el_GR: Εμφάνιση πεδίου “URL Κοινοποίησης” στη σελίδα λίστας επιθυμιών

en: Show "View wishlist" link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου “Προβολή λίστας επιθυμιών”

en: Show Add all to Cart button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού Προσθήκη όλων στο Καλάθι

en: Show Move to another wishlist
el_GR: Εμφάνιση Μετακίνησης σε άλλη λίστα επιθυμιών

en: Show View Wishlists link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου Εμφάνισης Λιστών Επιθυμιών

en: Show a count of users with a specific product in wishlist
el_GR: Εμφάνιση αρίθμησης χρηστών με συγκεκριμένο προϊόν στη λίστα επιθυμιών

en: Show a dropdown to allow users to choose a wishlist
el_GR: Εμφάνιση αναπτυσσόμενου μενού για να επιτρέπετε στους χρήστες να επιλέγουν λίστα επιθυμιών

en: Show a modal window to allow users to choose a wishlist
el_GR: Εμφάνιση βοηθητικού παραθύρου για να επιτρέπετε στους χρήστες να επιλέγουν λίστα επιθυμιών

en: Show an Additional notes popup before submitting the price estimate request to let customers add extra notes
el_GR: Εμφάνιση popup Επιπλέον σημειώσεων πριν την υποβολή του αιτήματος εκτίμησης τιμής για να επιτρέπετε στους πελάτες να προσθέτουν επιπλέον σημειώσεις

en: Show create link
el_GR: Εμφάνιση δημιουργίας συνδέσμου

en: Show extended widget
el_GR: Εμφάνιση πλήρους μικροεφαρμογής

en: Show items count
el_GR: Εμφάνιση αρίθμησης αντικειμένων

en: Show items from default wishlist only
el_GR: Εμφάνιση αντικειμένων από προεπιλεγμένη λίστα επιθυμιών μόνο

en: Show links to pages
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμων για σελίδες

en: Show manage link
el_GR: Εμφάνιση διαχείρισης συνδέσμου

en: Show mini widget
el_GR: Εμφάνιση μίνι μικροεφαρμογής

en: Show search link
el_GR: Εμφάνιση αναζήτησης συνδέσμου

en: Show the links to "Manage", "Create" and "Search" pages after the wishlist table
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμων για σελίδες “Διαχείριση”, “Δημιουργία” και “Αναζήτηση” μετά τον πίνακα λίστας επιθυμιών

en: Show wishlist info
el_GR: Εμφάνιση στοιχείων λίστας επιθυμιών

en: Shows "Ask for an estimate" button on Wishlist page
el_GR: Εμφανίζει το κουμπί “Ζητήστε εκτίμηση" στη σελίδα Λίστας Επιθυμιών

en: Social image URL
el_GR: URL κοινωνικής εικόνας

en: Social text
el_GR: Κοινωνικό κείμενο

en: Stock status
el_GR: Κατάσταση αποθέματος

en: Stock:
el_GR: Απόθεμα:

en: Style & Color customization
el_GR: Προσαρμογή στυλ & χρώματος

en: Style & color customization
el_GR: Στυλ & χρώμα προσαρμογής

en: Style of "Add to cart"
el_GR: Στυλ για “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Style of "Add to wishlist"
el_GR: Στυλ για “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών”

en: Style of "Ask for an estimate"
el_GR: Στυλ “Ζητήστε εκτίμηση”

en: Subject
el_GR: Θέμα

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Text Hover
el_GR: Αιώρηση Κειμένου

en: Text customization
el_GR: Προσαρμογή κειμένου

en: Text hover
el_GR: Αιώρηση κειμένου

en: Text of the "Add to wishlist" button in the popup
el_GR: Κείμενο κουμπιού “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” στο popup

en: Textarea
el_GR: Περιοχή κειμένου

en: Textual (anchor)
el_GR: Κειμενικό (αγκίστρωση)

en: The item cannot be added to this wishlist
el_GR: Το αντικείμενο δεν μπορεί να προστεθεί σε αυτή τη λίστα επιθυμιών

en: The items have been correctly added to the cart
el_GR: Τα αντικείμενα προστέθηκαν επιτυχώς στο καλάθι

en: The items have been correctly moved to %s
el_GR: Τα αντικείμενα έχουν μεταφερθεί επιτυχώς στο %s

en: The items have been correctly removed
el_GR: Τα αντικείμενα έχουν αφαιρεθεί επιτυχώς

en: The product is already in your wishlist!
el_GR: Το προϊόν βρίσκεται ήδη στη λίστα επιθυμιών σας!

en: The token provided does not match the current user; make sure to log in with the right account
el_GR: Το token που παραχωρήσατε δεν αντιστοιχεί με τον τρέχον χρήστη· βεβαιωθείτε ότι συνδεθήκατε με τον σωστό λογαριασμό

en: The token provided is expired; contact us to so we can manually unsubscribe your from the list
el_GR: Το token που παραχωρήσατε έχει λήξει· επικοινωνήστε μαζί μας για να διαγράψουμε την συνδρομή σας από την λίστα χειροκίνητα

en: There is a deal for you!
el_GR: Έχετε κερδίσει μια ειδική προσφορά!

en: There was an error while processing your request; please, try later
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επεξεργασία του αιτήματος σας· παρακαλώ, προσπαθήστε αργότερα

en: There was an error while scheduling emails; please, try again later
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τον προγραμματισμό email. Παρακαλώ, προσπαθήστε ξανά αργότερα

en: These fields will be shown in the popup opened by Ask an Estimate button. The Email field will be prepended for unauthenticated users. An Additional Notes textarea will be postponed to the selected fields.
el_GR: Αυτά τα πεδία θα εμφανίζονται στο popup που θα ανοίγει το κουμπί Ζητήστε Εκτίμηση. Το πεδίο Email θα εμποδίζεται για μη πιστοποιημένους χρήστες. Θα μετατεθεί περιοχή κειμένου Επιπλέον Σημειώσεων στα επιλεγμένα πεδία.

en: This email is sent to customers when an item of their wishlist is back in stock
el_GR: Αυτό το email στέλνεται στους πελάτες όταν ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών τους είναι πίσω στο απόθεμα

en: This email is sent to customers when an item of their wishlist is on sale
el_GR: Αυτό το email στέλνεται στους πελάτες όταν ένα αντικείμενο της λίστας επιθυμιών τους είναι προς πώληση

en: This email is sent to users to inform them about a promotion on a product in their wishlist
el_GR: Αυτό το email στέλνεται στους χρήστες για να τους ενημερώσει σχετικά με κάποια προώθηση ενός προϊόντος της λίστας επιθυμιών τους

en: This email is sent to users who click the "ask for an estimate" button, only if this feature has been enabled in the wishlist option panel
el_GR: Αυτό το email στέλνεται στους χρήστες που κάνουν κλικ στο κουμπί “ζητήστε εκτίμηση”, μόνο αν το χαρακτηριστικό αυτό έχει ενεργοποιηθεί στο πάνελ επιλογής λίστας επιθυμιών

en: This field lets you choose coupon to use for the email.
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να επιλέξετε το κουπόνι που θέλετε να χρησιμοποιήσετε στο email.

en: This field lets you modify the main content of the HTML email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_image}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο του email HTML. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα ακόλουθα κείμενα υποκατάστασης (placeholders): <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_image}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>

en: This field lets you modify the main content of the HTML email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_table}</code> <code>{unsubscribe_link}</code>
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο του HTML email. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα ακόλουθα κείμενα υποκατάστασης (placeholders): <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_table}</code> <code>{unsubscribe_link}</code>

en: This field lets you modify the main content of the HTML version of the email.
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο της έκδοσης HTML του email.

en: This field lets you modify the main content of the text email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{coupon_value}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο του email κειμένου. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα ακόλουθα κείμενα υποκατάστασης (placeholders): <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{coupon_value}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>

en: This field lets you modify the main content of the text email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_list}</code> <code>{unsubscribe_url}</code>
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο του κειμενικού email. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα ακόλουθα κείμενα υποκατάστασης (placeholders): <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_list}</code> <code>{unsubscribe_url}</code>

en: This field lets you modify the main content of the text version of the email
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε το βασικό περιεχόμενο της έκδοσης κειμένου του email

en: This field lets you modify the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
el_GR: Αυτό το πεδίο σας επιτρέπει να αλλάξετε την βασική επικεφαλίδα που περιέχει η ειδοποίηση email. Διατηρήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε την προεπιλεγμένη επικεφαλίδα: <code>%s</code>.

en: This item is already in the <b>%s wishlist</b>.<br/>You can move it in another list:
el_GR: Αυτό το αντικείμενο βρίσκεται ήδη στη <b>%s λίστα επιθυμιών</b>.<br/>Μπορείτε να το μεταφέρετε σε άλλη λίστα:

en: This item is already in the <b>%s wishlist</b>.<br/>You can move it to another list:
el_GR: Αυτό το αντικείμενο βρίσκεται ήδη στη <b>%s λίστα επιθυμιών</b>.<br/>Μπορείτε να το μεταφέρετε σε άλλη λίστα:

en: This option lets you customize the label for the "Additional notes" text area
el_GR: Αυτή η επιλογή σας επιτρέπει να προσαρμόσετε την επιγραφή της περιοχής κειμένου “Επιπλέον σημειώσεις”

en: This option lets you customize the label of "Ask for an Estimate" button
el_GR: Αυτή η επιλογή σας επιτρέπει να προσαρμόσετε την επιγραφή κουμπιού “Ζητήστε Εκτίμηση”

en: This wishlist is empty.<br/>Add some item soon!
el_GR: Αυτή η λίστα επιθυμιών είναι άδεια.<br/>Προσθέστε σύντομα κάποιο αντικείμενο!

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: To:
el_GR: Σε:

en: Traditional
el_GR: Παραδοσιακό

en: Tweet on Twitter
el_GR: Τουίταρε στο Twitter

en: Twitter share button custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Twitter

en: Twitter share button icon
el_GR: Eικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης Twitter

en: Twitter share button style
el_GR: Στυλ κουμπιού κοινοποίησης Twitter

en: Type a name or an email address
el_GR: Εισάγετε όνομα ή διεύθυνση email

en: Type of field
el_GR: Τύπος πεδίου

en: Type the message you want to publish when you share your wishlist on Twitter and Pinterest
el_GR: Εισάγετε το μήνυμα που θέλετε να δημοσιεύσετε κατα την κοινοποίηση της λίστας επιθυμιών σας στο Twitter και Pinterest

en: URL of the wishlist page (leave empty to use the default settings)
el_GR: URL της σελίδας λίστας επιθυμιών (αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις)

en: Unit Price
el_GR: Τιμή Μονάδας

en: Unit Price:
el_GR: Τιμή Μονάδας:

en: Unit price
el_GR: Τιμή μονάδας

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: Upload an icon you'd like to use for "Add to wishlist" button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί “Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών” (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for "Ask for an estimate" button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί “Ζητήστε εκτίμηση” (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Facebook share button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί κοινοποίησης Facebook (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Pinterest share button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί κοινοποίησης Pinterest (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for Twitter share button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί κοινοποίησης Twitter (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for WhatsApp share button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί κοινοποίησης WhatsApp (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for the "Add to cart" button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι” (προτείνεται 32px x 32px)

en: Upload an icon you'd like to use for the Email share button (suggested 32px x 32px)
el_GR: Ανεβάστε ένα εικονίδιο που θα θέλατε να χρησιμοποιήσετε για το κουμπί κοινοποίησης Email (προτείνεται 32px x 32px)

en: Use shortcode
el_GR: Χρησιμοποιήστε μικροκώδικα

en: User Email
el_GR: Email Χρήστη

en: User First Name
el_GR: Όνομα Χρήστη

en: User ID
el_GR: ID Χρήστη

en: User Last Name
el_GR: Επίθετο Χρήστη

en: Username
el_GR: Όνομα Χρήστη

en: Users that added "%s" to wishlist
el_GR: Χρήστες που πρόσθεσαν “%s” στη λίστα επιθυμιών

en: Users that added product to wishlist
el_GR: Χρήστες που πρόσθεσαν ένα προϊόν στη λίστα επιθυμιών

en: View &rsaquo;
el_GR: Προβολή &rsaquo;

en: View Product
el_GR: Προβολή Προϊόντος

en: View a list with users that have added this product to their wishlist
el_GR: Προβολή λίστας χρηστών που έχουν προσθέσει αυτό το προϊόν στη λίστα επιθυμιών τους

en: View users
el_GR: Προβολή χρηστών

en: View users that have added this product to their wishlist
el_GR: Προβολή χρηστών που έχουν προσθέσει αυτό το προϊόν στη λίστα επιθυμιών τους

en: View your wishlist &rsaquo;
el_GR: Προβολή της λίστας επιθυμιών σας &rsaquo;

en: View your wishlists
el_GR: Προβολή λιστών επιθυμιών

en: Visibility
el_GR: Ορατότητα

en: Visibility:
el_GR: Ορατότητα:

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
el_GR: Λυπούμαστε, αυτό το χαρακτηριστικό είναι διαθέσιμο μόνο αν έχετε ενεργοποιήσει cookies στον πλοηγό σας.

en: We will reply to you as soon as possible. For any questions, feel free to contact our customer service at
el_GR: Θα σας απαντήσουμε το γρηγορότερο δυνατό. Για οποιαδήποτε ερώτηση, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε με την εξυπηρέτηση πελατών μας στο

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
el_GR: Επίσης θα χρησιμοποιήσουμε cookies για να καταγράφουμε τα περιεχόμενα λιστών επιθυμιών κατα την περιήγησή σας στον ιστότοπό μας.

en: WhatsApp share button custom icon
el_GR: Προσαρμοσμένο εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης WhatsApp

en: WhatsApp share button icon
el_GR: Εικονίδιο κουμπιού κοινοποίησης WhatsApp

en: WhatsApp share button style
el_GR: Στυλ κουμπιού κοινοποίησης WhatsApp

en: When clicking on Add to wishlist
el_GR: Όταν κάνετε κλι σε Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών

en: When product is added to wishlist
el_GR: Όταν το προϊόν έχει προστεθεί σε λίστα επιθυμιών

en: While you visit our site, we’ll track:
el_GR: Κατά την επίσκεψή σας στη σελίδα μας, θα καταγράφουμε:

en: Wide
el_GR: Πλατύ

en: Wishlist "Ask an estimate"
el_GR: “Ζητήστε εκτίμηση” Λίστας Επιθυμιών

en: Wishlist "Ask for an estimate" email
el_GR: Email Λίστας Επιθυμιών “Ζητήστε εκτίμηση”

en: Wishlist "Back in stock" email
el_GR: Email Λίστας Επιθυμιών για “Πίσω στο απόθεμα”

en: Wishlist "On sale item" email
el_GR: Email Λίστας Επιθυμιών για ”Αντικείμενο σε πώληση”

en: Wishlist %s has been retained.
el_GR: Η λίστα επιθυμιών %s έχει κρατηθεί.

en: Wishlist Count
el_GR: Αρίθμηση Λίστας Επιθυμιών

en: Wishlist Detail Page
el_GR: Σελίδα Στοιχείων Λίστας Επιθυμιών

en: Wishlist Page
el_GR: Σελίδα Λίστας Επιθυμιών

en: Wishlist Promotion
el_GR: Προώθηση Λίστας Επιθυμιών

en: Wishlist URL
el_GR: URL Λίστας επιθυμιών

en: Wishlist count
el_GR: Αρίθμηση λίστας επιθυμιών

en: Wishlist created successfully
el_GR: Επιτυχής δημιουργία λίστας επιθυμιών

en: Wishlist deleted successfully
el_GR: Επιτυχής διαγραφή λίστας επιθυμιών

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
el_GR: Στοιχεία λίστας επιθυμιών, όπως προϊόντα που έχουν προστεθεί, ημερομηνία προσθήκης, όνομα και ρυθμίσεις ιδιωτικότητας των λιστών επιθυμιών σας

en: Wishlist link: %s
el_GR: Σύνδεσμος λίστας επιθυμιών: %s

en: Wishlist name
el_GR: Όνομα λίστας επιθυμιών

en: Wishlist name exceeds the maximum number of characters allowed
el_GR: Το όνομα λίστας επιθυμιών υπερβαίνει τον μέγιστο αριθμό επιτρεπόμενων χαρακτήρων

en: Wishlist name is required
el_GR: Απαιτείται όνομα λίστας επιθυμιών

en: Wishlist of:
el_GR: Λίστα Επιθυμιών του:

en: Wishlist page
el_GR: Σελίδα λίστας επιθυμιών

en: Wishlist promotional email
el_GR: Προωθητικό email λίστας επιθυμιών

en: Wishlist table style
el_GR: Στυλ πίνακα λίστας επιθυμιών

en: Wishlist title used for sharing (only used on Twitter and Pinterest)
el_GR: Τίτλος λίστας επιθυμιών που χρησιμοποιείται για κοινοποίηση (χρησιμοποιείται μόνο στο Twitter και Pinterest)

en: Wishlist:
el_GR: Λίστα επιθυμιών:

en: Wishlist: %s
el_GR: Λίστα επιθυμιών: %s

en: Wishlists
el_GR: Λίστες επιθυμιών

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
el_GR: Λίστες επιθυμιών που έχετε δημιουργήσει: θα καταγράφουμε τις λίστες επιθυμιών που δημιουργείτε, και θα γίνονται ορατές στο προσωπικό καταστήματος

en: YITH Wishlist Items
el_GR: Αντικείμενα Λίστας Επιθυμιών YITH

en: YITH Wishlist Lists
el_GR: Λίστες της Λίστας Επιθυμιών YITH

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
el_GR: Διασύνδεση YITH WooCommerce Frequently Bought Together

en: Yes
el_GR: Ναι

en: You and %s user | You and %d users
el_GR[0]: Εσείς και ο χρήστης %s
el_GR[1]: Εσείς και οι χρήστες %d

en: You can use the following placeholder:
el_GR: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το ακόλουθο κείμενο υποκατάστασης (placeholder):

en: You don't have any wishlist yet. <a href="%1$s" title="%2$s" %3$s>Create your first wishlist &rsaquo;</a>
el_GR: Δεν έχετε καμία λίστα επιθυμιών ακόμη. <a href="%1$s" title="%2$s" %3$s>Δημιουργήστε την πρώτη σας λίστα &rsaquo;</a>

en: You have received an estimate request from %s. The request is the following:
el_GR: Έχετε λάβει αίτημα εκτίμησης από %s. Το αίτημα είναι το εξής:

en: You have to select at least one product
el_GR: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον ένα προϊόν

en: You have unsubscribed from our wishlist-related mailing lists
el_GR: Έχετε διαγράψει την συνδρομή σας από τις σχετικές με την λίστα επιθυμιών λίστες mail μας

en: You should provide a valid email address that we can use to get back to you
el_GR: Πρέπει να παραχωρήσετε έγκυρη διεύθυνση email, την οποία θα χρησιμοποιήσουμε για να επικοινωνήσουμε μαζί σας

en: You should provide a valid email address, that we can use to get back to you
el_GR: Πρέπει να παραχωρήσετε έγκυρη διεύθυνση email, την οποία θα χρησιμοποιήσουμε για να επικοινωνήσουμε μαζί σας

en: You're about to send this promotional email to
el_GR: Πρόκειται να στείλετε αυτό το προωθητικό email σε

en: You're the first
el_GR: Είστε ο πρώτος

en: Your email
el_GR: Το email σας

en: Your request has been sent.<br/>Thanks!
el_GR: Το αίτημα σας έχει σταλεί.<br/>Ευχαριστούμε!

en: Your wishlist
el_GR: Η λίστα επιθυμιών σας

en: Your wishlists
el_GR: Οι λίστες επιθυμιών σας

en: [Price estimate request]
el_GR: [Αίτημα εκτίμησης τιμής]

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows Add to wishlist button
el_GR: Εμφανίζει το κουμπί Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows a list of products in wishlist
el_GR: Εμφανίζει λίστα προϊόντων στη λίστα επιθυμιών

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows all public wishlists
el_GR: Εμφανίζει όλες τις δημόσιες λίστες επιθυμιών

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Add to wishlist
el_GR: Προσθήκη στη λίστα επιθυμιών YITH

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH public wishlist link
el_GR: Σύνδεσμος δημοσίων λιστών επιθυμιών YITH

en: another
el_GR: ένα ακόμη

en: click to remove it
el_GR: κάντε κλικ για αφαίρεση

en: copy
el_GR: αντιγράψτε

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
el_GR: Δημιουργήθηκε στις

en: guest
el_GR: επισκέπτης

en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
el_GR[0]: έχει αυτό το αντικείμενο στη λίστα επιθυμιών
el_GR[1]: έχετε αυτό το αντικείμενο στη λίστα επιθυμιών

en: have this item in wishlist
el_GR: έχετε αυτό το αντικείμενο στη λίστα επιθυμιών

en: is enabled but not effective. It requires WooCommerce to work.
el_GR: είναι ενεργοποιημένο αλλά αναποτελεσματικό. Για σωστή λειτουργία, απαιτείται WooCommerce.

en: login
el_GR: σύνδεση

en: or
el_GR: ή

[ctx: page_slug]
en: wishlist
el_GR: λίστα επιθυμιών

en: product
el_GR: προϊόν

en: this wishlist link and share it anywhere)
el_GR: αυτόν τον σύνδεσμο λίστας επιθυμιών και κοινοποιήστε τον όπου θέλετε)

en: to add this item in wishlist
el_GR: που προσθέτει αυτό το αντικείμενο στη λίστα επιθυμιών

en: unsubscribe
el_GR: διαγραφή συνδρομής

en: user | users
el_GR[0]: χρήστης
el_GR[1]: χρήστες

en: wishlist
el_GR: λίστα επιθυμιών

en: wishlists
el_GR: λίστες επιθυμιών

[ctx: yith-woocommerce-wishlist]
en: Items per page
el_GR: Αντικείμενα ανά σελίδα

en: you can customize the header in WooCommerce &rsaquo; Settings &rsaquo; Emails.
el_GR: μπορείτε να προσαρμόσετε την επικεφαλίδα στο WooCommerce &rsaquo; Ρυθμίσεις &rsaquo; Email.
