YITH WooCommerce Wishlist - en to nl translation catalogue (618 entries)

en: In wishlist table show
nl: Toon in verlanglijst tabel

en: Product quantity (so users can manage the quantity of each product from the wishlist)
nl: Product hoeveelheid (zodat gebruikers de hoeveelheid van ieder product uit de verlanglijst kunnen beheren)

en: Enable wishlist for
nl: Verlanglijst inschakelen voor

en: Choose whether to enable the wishlist feature for all users or only for logged-in users
nl: Bepaal of u de verlanglijst optie wilt inschakelen voor alle gebruikers of alleen voor ingelogde gebruikers

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Only authenticated users
nl: Alleen geautoriseerde gebruikers

en: Enable Added/Removed notices
nl: Toegevoegde/verwijderde meldingen inschakelen

en: Enable popup notices when the product is added or removed from the wishlist
nl: Inschakelen van pop-up meldingen wanneer een product is toegevoegd of verwijderd van de verlanglijst.

en: Enable "Add to wishlist" tooltip
nl: De "Toevoegen aan verlanglijst" tooltip inschakelen

en: Choose whether to display a tooltip when hovering over Add to wishlist link
nl: Bepaal of u de tooltip wilt weergeven wanneer u over de toevoegen aan verlanglijst link zweeft

en: Add to wishlist tooltip style
nl: Tooltip stijl voor toevoegen aan verlanglijst

en: Choose colors for Add to wishlist tooltip
nl: Bepaal de kleur van de toevoegen aan verlanglijst tooltip

en: Background
nl: Achtergrond

en: Text
nl: Tekst

en: Multi-wishlist settings
nl: Multi-verlanglijst instellingen

en: Enable multi-wishlist feature
nl: Multi-verlanglijst optie inschakelen

en: Allow customers to create and manage multiple wishlists
nl: Toestaan dat klanten meerdere verlanglijsten kunnen maken en beheren

en: Enable multiple wishlists for
nl: Meerdere verlanglijsten inschakelen voor

en: Choose whether to enable the multi-wishlist feature for all users or just for logged-in users
nl: Bepaal of u de multi-verlanglijst optie wilt inschakelen voor alle gebruikers of alleen voor ingelogde gebruikers

en: Login message for non-authenticated users
nl: Login bericht voor niet geverifieerde gebruikers

en: Enter the message to ask unauthenticated users to login so they will be able to use the multi-wishlist feature.<br/>Use the placeholder %login_anchor% (set up the text in the following option) to add an anchor and redirect users to the Login page.
nl: Voer het bericht in dat niet-geverifieerde gebruikers vraagt om in te loggen, waardoor zij de multi-verlanglijst optie kunnen gebruiken.<br/>Gebruik het invulveld %login_anchor% (bepaal de tekst in de volgende optie) om een anker te plaatsen en de gebruiker door te sturen naar de login pagina.

en: Please %login_anchor% to use all the wishlist features
nl: Gelieve %login_anchor% om alle verlanglijst opties te gebruiken

en: Login anchor text
nl: Inlog anker tekst

en: Set up here the text of the Login link that replace %login_anchor%
nl: Bepaal de tekst voor de login link die de %login_anchor% vervangt

en: login
nl: inloggen

en: When clicking on Add to wishlist
nl: Bij het klikken op toevoegen aan verlanglijst

en: Choose the default action for new products added to the wishlist.
nl: Kies de standaardactie voor nieuwe producten die worden toegevoegd aan de verlanglijst.

en: Automatically add to the default list
nl: Automatisch toevoegen aan de standaardlijst

en: Show a modal window to allow users to choose a wishlist
nl: Toon een modaal venster zodat gebruikers een verlanglijst kunnen keizen

en: Show a dropdown to allow users to choose a wishlist
nl: Toon een dropdown menu zodat gebruikers een verlanglijst kunnen kiezen

en: When product is added to wishlist
nl: Wanneer een product is toegevoegd aan de verlanglijst

en: Choose what should happen to the modal, when a product is added to the list.
nl: Bepaal wat er gebeurd met het modaal scherm, wanneer een product is toegevoegd aan verlanglijst.

en: Automatically close the modal
nl: Modaal scherm automatisch sluiten

en: Leave the modal open
nl: Laat modaal scherm open

en: Add to wishlist button now opens a modal to move or remove items (available only with multi-wishlist option enabled)
nl: De toevoegen aan verlanglijst knop opent een modaal scherm om items te verplaatsen of verwijderen (alleen beschikbaar wanneer multi-verlanglijst optie is ingeschakeld)

en: Show a count of users with a specific product in wishlist
nl: Toon het aantal gebruikers met een specifiek product in hun verlanglijst

en: "Add to wishlist" popup button text
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" pop-up knop tekst

en: Text of the "Add to wishlist" button in the popup
nl: Tekst voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop in de pop-up

en: Add to wishlist
nl: Toevoegen aan verlanglijst

en: Layout for wishlist view
nl: Lay-out voor verlanglijst weergave

en: Select a style for your "Manage wishlists" page
nl: Selecteer een stijl voor uw "Beheer verlanglijst" pagina

en: Traditional
nl: Traditioneel

en: Show wishlist info
nl: Toon verlanglijst info

en: Number of items in wishlist
nl: Aantal items in verlanglijst

en: Date of creation of the wishlist
nl: Aanmaakdatum verlanglijst

en: Download a PDF version of the wishlist
nl: Download een PDV versie van de verlanglijst

en: Rename wishlist button
nl: Hernoem de verlanglijst knop

en: Delete wishlist button
nl: Verwijder verlanglijst knop

en: "Create wishlist" in popup
nl: "Maak verlanglijst" in pop-up

en: Create a new wishlist in the popup instead of using the endpoint
nl: Maak een nieuwe verlanglijst in de pop-up in plaats van gebruik te maken van het endpoint

en: Layout for product list
nl: Lay-out voor product lijst

en: Select a style for displaying your wishlist page
nl: Selecteer een weergavestijl voor uw verlanglijst pagina

en: Only images with info at click
nl: Uitsluitend afbeeldingen met informatie bij klikken

en: Price variation info (show the price difference compared to when the product was added to the list)
nl: Prijs variatie info (toon het prijsverschil in vergelijking met toen het product werd toegevoegd aan de lijst).

en: Checkbox to select multiple items, add them to the cart or delete them with one click
nl: Keuzevakje om meerdere items te selecteren, voeg ze toe aan de winkelwagen of verwijder ze in een klik

en: Show Move to another wishlist
nl: Toon verplaats naar andere verlanglijst

en: Enable the option to move the product to another wishlist
nl: Optie inschakelen om producten naar andere verlanglijst te verplaatsen

en: Move to another wishlist - style
nl: Verplaats naar andere verlanglijst - stijl

en: Choose the look and feel of the "Move to another wishlist" option
nl: Kies de stijl van de "Verplaats naar andere verlanglijst" optie

en: Select dropdown with all wishlists
nl: Selecteer dropdown menu met alle verlanglijsten

en: Link to a popup
nl: Link aan een pop-up

en: Enable "Add all to cart"
nl: Optie "Alles toevoegen aan winkelwagen" inschakelen

en: Enable "Add all to cart" button to let customers add all the products in the wishlist to the cart
nl: De "Alles toevoegen aan winkelwagen" knop inschakelen, om klanten alle producten in de verlanglijst te laten toevoegen aan de winkelwagen

en: Enable drag and drop option
nl: Slepen en droppen optie inschakelen

en: Enable drag and drop option so users can arrange the order of products in the wishlist
nl: Slepen en droppen optie inschakelen zodat gebruikers de volgorde van producten in de verlanglijst kunnen bepalen

en: Show links to pages
nl: Toon links naar pagina's

en: Show the links to "Manage", "Create" and "Search" pages after the wishlist table
nl: Toon de links naar "Beheren", "Maken" en "Zoeken" pagina's na de verlanglijst tabel

en: "Create wishlist" page name
nl: "Verlanglijst maken" pagina naam

en: Enter the title for the "Create wishlist" page
nl: Titel invoeren voor de "Verlanglijst maken" pagina

en: Create a new wishlist
nl: Nieuwe verlanglijst maken

en: "Manage wishlist" page name
nl: "Verlanglijst beheren" pagina naam

en: Enter the title for "Manage wishlists" page
nl: Titel invoeren voor de "Verlanglijst beheren" pagina

en: Your wishlists
nl: Uw verlanglijsten

en: "Search wishlist" page name
nl: "Verlanglijst zoeken" pagina naam

en: Enter the title for "Search wishlists" page
nl: Titel invoeren voor de "Verlanglijst zoeken" pagina

en: Search a wishlist
nl: Verlanglijst zoeken

en: "Promotional" email
nl: "Promotionele" e-mail

en: Email type
nl: E-mail type

en: Choose which type of email to send
nl: Bepaal welk type e-mail wordt verzonden

en: Plain
nl: Zonder opmaak

en: Email heading
nl: E-mail hoofd

en: Enter the title for the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>There is a deal for you!</i>"
nl: Titel invoeren voor de e-mail melding. Laat leeg als je de standaardtitel wilt gebruiken: "<i>Er is een aanbieding voor je!</i>"

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>A product of your wishlist is on sale</i>"
nl: Onderwerp regel van mail invoeren. Laat leeg als u het standaardonderwerp wilt gebruiken: "<i>Een product uit uw verlanglijst is in de aanbieding</i>"

en: Email HTML content
nl: E-mail HTML inhoud

en: This field lets you modify the main content of the HTML email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_image}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>
nl: Dit veld laat je de hoofdinhoud van de HTML e-mail aanpassen. Je kunt gebruikmaken van de volgende invulvelden: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_image}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>

en: Email plain content
nl: E-mail inhoud zonder opmaak

en: This field lets you modify the main content of the text email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{coupon_value}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>
nl: Dit veld laat je de hoofdinhoud van de tekstuele e-mail aanpassen. Je kunt gebruikmaken van de volgende invulvelden: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{product_name}</code> <code>{product_price}</code> <code>{coupon_code}</code> <code>{coupon_amount}</code> <code>{coupon_value}</code> <code>{product_url}</code> <code>{add_to_cart_url}</code>

en: "On sale item" email
nl: "Item in uitverkoop" e-mail

en: Enable "On sale item" email
nl: De "Item in uitverkoop" e-mail inschakelen

en: Enable this email to send notifications to your customers whenever a product in their wishlist is on sale
nl: Deze e-mail inschakelen om meldingen naar uw klanten te sturen wanneer een product van hun verlanglijst in de uitverkoop is

en: Product exclusions
nl: Product uitzonderingen

en: Select products that should not trigger the "on sale item" notifications
nl: Selecteer producten die niet mogen worden getriggerd voor "item in uitverkoop" meldingen

en: Category exclusions
nl: Categorie uitzonderingen

en: Select product categories that should not trigger the "on sale item" notification
nl: Selecteer product categorieën die niet mogen worden getriggerd voor "item in uitverkoop" meldingen

en: Enter the title for the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>An item of your wishlist is on sale!</i>"
nl: Titel invoeren voor de e-mail melding. Laat leeg om de standaardtitel te gebruiken: "<i>Een item van uw verlanglijst is in de uitverkoop!</i>"

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>An item of your wishlist is on sale!</i>"
nl: Onderwerp regel voor mail invoeren. Laat leeg als u het standardonderwerp wilt gebruiken: "<i>Een item van uw verlanglijst is in de uitverkoop!</i>"

en: This field lets you modify the main content of the HTML email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_table}</code> <code>{unsubscribe_link}</code>
nl: Dit veld laat u de hoofdinhoud van de HTML e-mail aanpassen. U kunt gebruikmaken van de volgende invulvelden: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_table}</code> <code>{unsubscribe_link}</code>

en: This field lets you modify the main content of the text email. You can use the following placeholders: <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_list}</code> <code>{unsubscribe_url}</code>
nl: Dit veld laat u de hoofdinhoud van de tekst e-mail aanpassen. U kunt gebruikmaken van de volgende invulvelden:  <code>{user_name}</code> <code>{user_email}</code> <code>{user_first_name}</code> <code>{user_last_name}</code> <code>{products_list}</code> <code>{unsubscribe_url}</code>

en: Promotional email correctly scheduled
nl: Promotionele e-mail juist gepland

en: There was an error while scheduling emails; please, try again later
nl: Er is een fout opgetreden bij het plannen van e-mails; probeer het opnieuw a.u.b

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Email
nl: E-mail van de gebruiker

en: User First Name
nl: Voornaam van gebruiker

en: User Last Name
nl: Achternaam van gebruiker

en: Wishlist Count
nl: Verlanglijst teller

en: user | users
nl[0]: gebruiker
nl[1]: gebruikers

en: Wishlist "Ask an estimate"
nl: Verlanglijst "Vraag om een offerte"

en: Wishlist Promotion
nl: Verlanglijst promotie

en: Wishlist Page
nl: Verlanglijst pagina

en: Allows your customers to create and share lists of products that they want to purchase on your e-commerce.
nl: Laat uw klanten een lijst met producten die zij willen kopen in uw e-commerce, maken en delen.

note: translators: 1. Destination wishlist name.
en: Element correctly moved to %s
nl: Element juist verplaatst naar %s

en: There was an error while processing your request; please, try later
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van je verzoek; probeer het later opnieuw

en: Estimate request sent
nl: Offerteverzoek verzonden

en: Your request has been sent.<br/>Thanks!
nl: Uw verzoek is verzonden.<br/>Bedankt!

en: We will reply to you as soon as possible. For any questions, feel free to contact our customer service at
nl: We zullen u zo spoedig mogelijk beantwoorden. Voor vragen, kunt u onze klantenservice bereiken op

en: You should provide a valid email address that we can use to get back to you
nl: U dient een geldig e-mailadres in te voeren, die wij kunnen gebruiken om te reageren

en: View &rsaquo;
nl: Bekijk &rsaquo;

en: or
nl: of

en: Close
nl: Sluiten

en: Product successfully removed.
nl: Product succesvol verwijderd.

en: Changes applied correctly
nl: Wijzigingen succesvol toegepast

en: Please, log in to continue with the unsubscribe process
nl: Log-in om door te gaan met het uitschrijvingsproces

en: The token provided does not match the current user; make sure to log in with the right account
nl: De geboden token komt niet overeen met de huidige gebruiker; let op dat u inlogt met het juiste account

en: The token provided is expired; contact us to so we can manually unsubscribe your from the list
nl: De geboden token is verlopen; neem contact met ons op zodat wij u handmatig kunnen uitschrijven van de lijst

en: You have unsubscribed from our wishlist-related mailing lists
nl: U heeft zich uitgeschreven van onze verlanglijst-gerelateerde mailinglijst

en: You have to select at least one product
nl: U moet minstens een product selecteren

note: translators: 1. Product title.
en: Error, you cannot add "%s" to the cart if you don't select a variation first
nl: Fout, je kunt "%s" toevoegen aan de winkelwagen als je niet eerst een variatie selecteert

en: The items have been correctly added to the cart
nl: De items zijn succesvol toegevoegd aan de winkelwagen

en: The items have been correctly removed
nl: De items zijn succesvol verwijderd

note: translators: 1. Destination wishlist name.
en: The items have been correctly moved to %s
nl: De items zijn succesvol verplaatst naar %s

en: An error occurred while processing this action
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van deze actie

en: Items correctly added to the cart
nl: Items succesvol toegevoegd aan winkelwagen

en: An error occurred while adding the items to the cart; please, try again later.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van het item aan de winkelwagen; probeer het opnieuw a.u.b.

en: An error occurred while moving item to destination wishlist; please, try again
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verplaatsten van het item naar de verlanglijst; probeer het opnieuw a.u.b

en: Wishlist created successfully
nl: Verlanglijst succesvol gemaakt

en: Changes saved
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Wishlist deleted successfully
nl: Verlanglijst succesvol verwijderd

en: Price estimate request sent
nl: Offerteverzoek verzonden

en: You should provide a valid email address, that we can use to get back to you
nl: U dient een geldig e-mailadres in te voeren, die wij kunnen gebruiken om te reageren

en: Yes
nl: Ja

en: Please, make sure to enter a valid title
nl: let op dat u een geldige titel invoert

en: Back to all wishlists
nl: Terugkeren naar alle verlanglijsten

en: &lsaquo; Back to all wishlists
nl: &lsaquo; Terugkeren naar alle verlanglijsten

en: Create a wishlist
nl: Maak een verlanglijst

en: Search wishlist
nl: Zoek verlanglijst

en: Manage wishlists
nl: Beheer verlanglijsten

en: Your wishlist
nl: Je verlanglijst

en: View your wishlists
nl: Bekijk je verlanglijst

note: translators: 1. Create new wishlist url. 2. Create new wishlist title. 3. Custom attributes for create new wishlist anchor.
en: You don't have any wishlist yet. <a href="%1$s" title="%2$s" %3$s>Create your first wishlist &rsaquo;</a>
nl: Je hebt nog geen verlanglijst. <a href="%1$s" title="%2$s" %3$s>Maak je eerste verlanglijst aan &rsaquo;</a>

en: Please, log in to use the wishlist features
nl: Log alstublieft in om de verlanglijst opties te gebruiken

en: We are sorry, but this feature is available only if cookies on your browser are enabled.
nl: Sorry, deze optie is alleen beschikbaar als cookies in uw browser zijn ingeschakeld.

en: Product added to cart successfully
nl: Product succesvol toegevoegd aan winkelwagen

en: Add to cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: Wishlist
nl: Verlanglijst

en: Wishlist name is required
nl: Naam verlanglijst is verplicht

en: Wishlist name exceeds the maximum number of characters allowed
nl: Naam verlanglijst overschrijd het maximaal aantal toegestane tekens

en: Couldn't find any wishlist with the provided ID
nl: Er is geen verlanglijst met het geboden ID gevonden

en: While you visit our site, we’ll track:
nl: Terwijl u onze site bezoekt, volgen wij:

en: Products you’ve added to the wishlist: we’ll use this to show you and other users your favourite products, and to create targeted email campaigns.
nl: Producten die u aan de verlanglijst hebt toegevoegd: we gebruiken dit om u en andere gebruikers onze favoriete producten te laten zien en om gerichte e-mailcampagnes te maken.

en: Wishlists you’ve created: we’ll keep track of the wishlists you create, and make them visible to the store staff
nl: Verlanglijst die u heeft gemaakt: we houden de verlanglijst bij die u heeft gemaakt, en maken deze zichtbaar voor het winkelpersoneel

en: We’ll also use cookies to keep track of wishlist contents while you’re browsing our site.
nl: We zullen ook cookies gebruiken om de inhoud van uw verlanglijst bij te houden terwijl u onze site bezoekt.

en: Members of our team have access to the information you provide us with. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
nl: Onze teamleden hebben toegang tot de informatie die u met ons deelt. Bijvoorbeeld. zowel administrateurs en winkel managers hebben toegang tot:

en: Wishlist details, such as products added, date of addition, name and privacy settings of your wishlists
nl: Verlanglijstdetails, zoals toegevoegde producten, datum van toevoeging, naam en privacy-instellingen van uw verlanglijst

en: Our team members have access to this information to offer you better deals for the products you love.
nl: Onze teamleden hebben toegang tot deze informatie om u betere deals te bieden voor de producten waar u van houdt.

en: Customer wishlists
nl: Verlanglijsten klant

en: Wishlists
nl: Verlanglijst

note: Translators: %s Order number.
en: Removed wishlist %s.
nl: Verwijderde verlanglijst %s.

note: Translators: %s Order number.
en: Wishlist %s has been retained.
nl: Verlanglijst%s is bewaard gebleven.

en: Wishlist URL
nl: URL verlanglijst

en: Title
nl: Titel

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Items added
nl: Items toegevoegd

en: Ask for an estimate
nl: Vraag om een offerte

en: Select a wishlist
nl: Selecteer een verlanglijst

en: Remove from list
nl: Verwijderen van lijst

en: Move &rsaquo;
nl: Verplaatsen &rsaquo;

en: Move to another wishlist
nl: Verplaatsen naar andere verlanglijst

en: ID of the product to add to the wishlist (leave empty to use the global product)
nl: ID van het product om toe te voegen aan verlanglijst (laat leeg om een algemeen product te gebruiken)

en: URL of the wishlist page (leave empty to use the default settings)
nl: URL van de verlanglijst pagina (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: Button label (leave empty to use the default settings)
nl: Knop label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Browse wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Browse verlanglijst" label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Product already in wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Product al toegevoegd aan verlanglijst" label (laat leeg om standaardinstellingen te gebruiken)

en: "Product added to wishlist" label (leave empty to use the default settings)
nl: "Product toegevoegd aan verlanglijst" label (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: Icon for the button (use any FontAwesome valid class, or leave empty to use the default settings)
nl: Icoon voor de knop (Gebruik een FontAwesome valid class, of laat het leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: Additional CSS classes for the button (leave empty to use the default settings)
nl: Aanvullende CSS klassen voor de knop (laat leeg om de standaardinstellingen te gebruiken)

en: Choose whether to paginate items in the wishlist or show them all
nl: Kies of items in de verlanglijst moeten worden gepagineerd of laat ze allemaal zien

en: Paginate
nl: Paginering

en: Do not paginate
nl: Items niet pagineren

en: Number of items to show per page
nl: Aantal items om weer te geven per pagina

en: ID of the wishlist to show (e.g. K6EOWXB888ZD)
nl: Verlanglijst ID om weer te geven (vb. K6EOWXB888ZD)

en: Share on:
nl: Delen op:

en: Share on Facebook
nl: Delen op Facebook

en: Tweet on Twitter
nl: Tweet op Twitter

en: Pin on Pinterest
nl: Pin op Pinterest

en: Share via email
nl: Delen via e-mail

en: Share on WhatsApp
nl: Delen via WhatsApp

en: Free!
nl: Gratis!

en: The item cannot be added to this wishlist
nl: Het item kan niet worden toegevoegd aan deze verlanglijst

en: An error occurred while adding the products to the wishlist.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het toevoegen van het product aan de verlanglijst.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
nl: Fout. Het product kon niet van de verlanglijst worden verwijderd.

en: Invalid wishlist.
nl: Ongeldige verlanglijst.

en: Invalid wishlist item.
nl: Ongeldig verlanglijst item.

en: Wishlist "Back in stock" email
nl: Verlanglijst "terug op voorraad" e-mail

en: This email is sent to customers when an item of their wishlist is back in stock
nl: Deze e-mail wordt verzonden aan klanten wanneer een item in hun verlanglijst terug op voorraad is

en: An item of your wishlist is back in stock!
nl: Een item van uw verlanglijst is terug op voorraad!

en: unsubscribe
nl: uitschrijven

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/Uitschakelen

en: Enable this email notification
nl: Deze e-mailmelding inschakelen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email Heading
nl: E-mail heading

en: Select the products for which you don't want to send a reminder email
nl: Selecteer de producten waarvoor u geen e-mail herinnering wilt sturen

en: Select the product categories for which you don't want to send a reminder email
nl: Selecteer de productcategorieën waarvoor u geen e-mail herinnering wilt sturen

en: Choose which type of email to send.
nl: Kies welk type e-mail moet worden verstuurd.

en: Plain text
nl: Eenvoudige tekst

en: Email HTML Content
nl: E-mail HTML Inhoud

en: Email text content
nl: E-mail tekst inhoud

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is back in stock!
    
    {products_list}
    
    We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!
    
    ****************************************************
    
    If you don't want to receive any further notification, please follow this link [{unsubscribe_url}]
nl: Hoi {user_name}
    Een product van uw verlanglijst is terug op voorraad!
    
    {products_list}
    
    We hebben maar een beperkte voorraad, dus wacht niet langer, grijp deze kans en zorg dat het product van u is!
    
    ****************************************************
    
    Als u geen verdere meldingen wilt ontvangen, klik dan op deze link [{unsubscribe_url}]

en: <p>Hi {user_name}</p>
    <p>A product of your wishlist is back in stock!</p>
    {products_table}
    <p>We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!</p>
    <p><small>If you don't want to receive any further notification, please {unsubscribe_link}</small></p>
nl: <p>Hoi {user_name}</p>
    <p>Een product van uw verlanglijst is terug op voorraad!</p>
    {products_table}
    <p>We hebben maar een beperkte voorraad, dus wacht niet langer, grijp deze kans en zorg dat het product van u is!</p>
    <p><small>Als u geen verdere meldingen wilt ontvangen, kunt u zich hier {unsubscribe_link}</small></p>

en: Wishlist "Ask for an estimate" email
nl: Verlanglijst "Vraag om een offerte" e-mail

en: This email is sent to users who click the "ask for an estimate" button, only if this feature has been enabled in the wishlist option panel
nl: Deze e-mail wordt verstuurd naar gebruikers die klikken op "Vraag om een offerte" knop, alleen als deze optie is ingeschakeld in het verlanglijst optiepaneel

en: Price estimate request
nl: Offerte verzoek

en: Recipient(s)
nl: Ontvanger(s)

note: translators: 1. Default recipients.
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>
nl: Vul ontvangers in voor deze e-mail (gescheiden met komma). Defaults voor <code>%s</code>

en: Send CC copy
nl: Verstuur CC kopie

en: Send a copy to the user
nl: Stuur een kopie naar de gebruiker

note: translators: 1. Default email heading.
en: This field lets you modify the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl: Dit veld laat u de hoofd titel bijgaande met de e-mail melding aanpassen. Laat leeg als u de standaard titel wilt gebruiken: <code>%s</code>.

en: Wishlist "On sale item" email
nl: Verlanglijst "Item in uitverkoop" e-mail

en: This email is sent to customers when an item of their wishlist is on sale
nl: Deze e-mail wordt verstuurd naar klanten wanneer een item in hun verlanglijst in de uitverkoop is

en: An item of your wishlist is on sale!
nl: Een item in uw verlanglijst is in de uitverkoop!

en: Select products for which you don't want to send a reminder email
nl: Selecteer de producten waarvoor u geen e-mail herinnering wilt sturen

en: Select product categories for which you don't want to send a reminder email
nl: Selecteer de productcategorieën waarvoor u geen e-mail herinnering wilt sturen

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is on sale!
    
    {products_list}
    
    We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!
    
    ****************************************************
    
    If you don't want to receive any further notification, please follow this link [{unsubscribe_url}]
nl: Hoi {user_name}
    Een product van uw verlanglijst is terug op voorraad!
    
    {products_list}
    
    We hebben maar een beperkte voorraad, dus wacht niet langer, grijp deze kans en zorg dat het product van u is!
    
    ****************************************************
    
    Als u geen verdere meldingen wilt ontvangen, volg dan a.u.b. deze link [{unsubscribe_url}]

en: <p>Hi {user_name}</p>
    <p>A product of your wishlist is on sale!</p>
    {products_table}
    <p>We only have limited stock, so don't wait any longer, and take this chance to make it yours!</p>
    <p><small>If you don't want to receive any further notification, please {unsubscribe_link}</small></p>
nl: <p>Hoi {user_name}</p>
    <p>Een product van uw verlanglijst is in de uitverkoop!</p>
    {products_table}
    <p>We hebben maar een beperkte voorraad, dus wacht niet langer, grijp deze kans en zorg dat het product van u is!</p>
    <p><small>Als u geen verdere meldingen wilt ontvangen, kunt u zich hier {unsubscribe_link}</small></p>

en: Wishlist promotional email
nl: Promotionele e-mail verlanglijst

en: This email is sent to users to inform them about a promotion on a product in their wishlist
nl: Deze e-mail wordt verstuurd aan gebruikers om ze te informeren dat een van de producten in hun verlanglijst een aanbieding heeft.

en: There is a deal for you!
nl: Er is een aanbieding voor u!

en: A product of your wishlist is on sale
nl: Een product van uw verlanglijst is in de aanbieding

en: Product image
nl: Productafbeelding

en: Hi {user_name}
    A product of your wishlist is on sale!
    
    {product_name} {product_price}
    
    Visit {add_to_cart_url} and use this coupon code
    {coupon_code}
    to get an amazing discount!
nl: Hoi {user_name}
    Een product in uw verlanglijst is in de uitverkoop!
    
    {product_name} {product_price}
    
    bezoek {add_to_cart_url} en gebruik deze kortingscode
    {coupon_code}
    voor een geweldige korting!

note: translators: 1. Number of users.
en: %d user | %d users
nl[0]: %d gebruiker
nl[1]: %d gebruikers

en: has this item in wishlist | have this item in wishlist
nl[0]: heeft dit item in de verlanglijst
nl[1]: hebben dit item in de verlanglijst

en: You're the first
nl: U bent de eerste

en: to add this item in wishlist
nl: dit item toevoegen aan verlanglijst

note: translators: 1. Count of users when many, or "another" when only one.
en: You and %s user | You and %d users
nl[0]: Jij en %s gebruiker
nl[1]: Jij en %d gebruikers

en: another
nl: een andere

en: have this item in wishlist
nl: hebben dit item in de verlanglijst

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepaste CSS

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Only people with a link to this list can see it
nl: Alleen mensen met een link naar deze lijst kunnen hem zien

en: Private
nl: Prive

en: Only you can see this list
nl: Alleen u kunt deze lijst zien

en: Public
nl: Openbaar

en: Anyone can search for and see this list
nl: Iedereen kan zoeken naar deze verlanglijst en deze lijst zien

en: wishlist
nl: verlanglijst

en: wishlists
nl: verlanglijsten

en: guest
nl: gast

en: N/D
nl: Z/D

note: translators: 1. Date diff since wishlist creation (EG: 1 hour, 2 seconds, etc...).
en: %s ago
nl: %s geleden

en: Name
nl: Naam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Items in wishlist
nl: Items in verlanglijst

en: Date
nl: Datum

en: Delete
nl: Verwijderen

en: N/A
nl: N.v.t

en: Last promotional email sent
nl: Laatste promotie e-mail verzonden

en: Create promotion
nl: Maak een offerte

en: Export users that have added this product to their wishlist
nl: Exporteer gebruikers die dit product aan hun verlanglijst hebben toegevoegd

en: Edit this item
nl: Bewerk dit item

en: Edit
nl: Bewerken

en: View a list with users that have added this product to their wishlist
nl: Bekijk een lijst met gebruikers die dit product hebben toegevoegd aan hun verlanglijst

en: View users
nl: Bekijk gebruikers

en: View Product
nl: Bekijk Product

en: Category
nl: Catogorie

en: Wishlist count
nl: Verlanglijst teller

en: View users that have added this product to their wishlist
nl: Bekijk gebruikers die producten hebben toegevoegd aan hun verlanglijst

en: Select a product
nl: Selecteer een product

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Tot:

en: Reset
nl: Resetten

en: Edit this user
nl: Bewerk deze gebruiker

en: Email this user
nl: E-mail deze gebruiker

en: Email user
nl: E-mail gebruiker

en: Image
nl: Afbeelding

en: Added on
nl: Toegevoegd op

en: A list of products in the user's wishlists
nl: Een lijst van producten in de verlanglijst van de gebruiker

en: Title:
nl: Titel:

en: Show extended widget
nl: Toon uitgebreide widget

en: Show mini widget
nl: Toon mini widget

en: Show items count
nl: Toon item telling

en: Show items from default wishlist only
nl: Toon uitsluitend items van de standaard verlanglijst

en: Show Add all to Cart button
nl: Toon Alles toevoegen aan winkelwagen knop

en: Show View Wishlists link
nl: Toon Bekijk verlanglijsten link

en: YITH Wishlist Lists
nl: YITH Wishlist Lijsten

en: A list of all the user's wishlists
nl: Een lijst met alle verlanglijsten van de gebruiker

en: "Your wishlist" link:
nl: "Uw wishlist" link:

en: Show create link
nl: Creëer link weergeven

en: Show search link
nl: Zoeklink weergeven

en: Show manage link
nl: Link beheren weergeven

en: Browse wishlist
nl: Browse verlanglijst

en: Product already in wishlist
nl: Product bevindt zich al in verlanglijst

en: Product added to wishlist
nl: Product toegevoegd aan verlanglijst

en: is enabled but not effective. It requires WooCommerce to work.
nl: is ingeschakeld maar niet werkend. Het heeft WooCommerce nodig om te werken.

en: Search list
nl: Lijst zoeken

note: translators: 1. Product name.
en: Users that added "%s" to wishlist
nl: Gebruikers die "%s" hebben toegevoegd aan de verlanglijst

en: Users that added product to wishlist
nl: Gebruikers die producten hebben toegevoegd aan verlanglijst

en: < Back to popular
nl: < terugkeren naar populair

en: "Back in stock" email
nl: "Terug op voorraad" e-mail

en: Enable "Back in stock" email
nl: De "Terug op voorraad" e-mail inschakelen

en: Enable this email to send notifications to your customers whenever a product in their wishlist is back in stock
nl: Deze e-mail inschakelen om meldingen naar uw klanten te sturen wanneer in product uit hun verlanglijst terug op voorraad is

en: Select products that shouldn't trigger the "back in stock" notifications
nl: Selecteer producten die niet mogen worden getriggerd voor "terug op voorraad" meldingen

en: Select the product categories that should not trigger the "back in stock" notification
nl: Selecteer productcategorieën die niet mogen worden getriggerd voor de "terug op voorraad" meldingen

en: Enter the title of the email notification. Leave blank to use the default heading: "<i>An item of your wishlist is back in stock!</i>"
nl: Titel invoeren van de e-mail melding. Laat leeg om de standaardtitel te gebruiken "<i>Een item van uw verlanglijst is terug op voorraad!</i>"

en: Enter the mail subject line. Leave blank to use the default subject: "<i>An item of your wishlist is back in stock!</i>"
nl: Onderwerp regel voor mail invoeren. Laat leeg als u het standardonderwerp wilt gebruiken: "<i>Een item van uw verlanglijst is terug op voorraad!</i>"

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: After product is added to wishlist
nl: Nadat een product is toegevoegd aan verlanglijst

en: Choose the look of the Wishlist button when the product has already been added to a wishlist
nl: Kies de look van de verlanglijst knop, wanneer het product al is toegevoegd aan de verlanglijst

en: Show "Add to wishlist" button
nl: Toon "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: Show "View wishlist" link
nl: Toon "Bekijk verlanglijst" link

en: Show "Remove from list" link
nl: Toon "Van lijst verwijderen" link

en: Loop settings
nl: Loop instellingen

en: Loop options will be visible on Shop page, category pages, product shortcodes, products sliders, and all the other places where the WooCommerce products' loop is used
nl: Loop opties zullen zichtbaar blijven in de winkelpagina, categorie pagina, product shortcodes, product sliders, en alle andere plaatsen waar de WooCommerce product loop wordt gebruikt

en: Show "Add to wishlist" in loop
nl: Toon "Toevoegen aan verlanglijst" in loop

en: Enable the "Add to wishlist" feature in WooCommerce products' loop
nl: De "Toevoegen aan verlanglijst" optie inschakelen in WooCommerce product loop

en: Position of "Add to wishlist" in loop
nl: Positie van "Toevoegen aan verlanglijst" in loop

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link in WooCommerce products' loop. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
nl: Bepaal waar u de "Toevoegen aan verlanglijst" knop of link wilt weergeven in WooCommerce product loop. <span class="addon">Kopieer deze shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> en plak het waar u wilt om de "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven</span>

en: On top of the image
nl: Boven de afbeelding

en: Before "Add to cart" button
nl: Voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: After "Add to cart" button
nl: Na de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Use shortcode
nl: Gebruik shortcode

en: Product page settings
nl: Product pagina instellingen

en: Position of "Add to wishlist" on product page
nl: Positie van "Toevoegen aan verlanglijst" op product pagina

en: Choose where to show "Add to wishlist" button or link on the product page. <span class="addon">Copy this shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> and paste it where you want to show the "Add to wishlist" link or button</span>
nl: Bepaal waar u de "Toevoegen aan verlanglijst" knop of link wilt weergeven op de product pagina. <span class="addon">Kopieer deze shortcode <span class="code"><code>[yith_wcwl_add_to_wishlist]</code></span> en plak het waar u wilt om de "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven</span>

en: After "Add to cart"
nl: Na "Toevoegen aan winkelwagen"

en: After thumbnails
nl: Na Thumbnails

en: After summary
nl: Na samenvatting

en: Text customization
nl: Tekst aanpassen

en: "Add to wishlist" text
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" tekst

en: Enter a text for "Add to wishlist" button
nl: Tekst invoeren voor "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: "Product added" text
nl: "Product toegevoegd" tekst

en: Enter the text of the message displayed when the user adds a product to the wishlist
nl: Tekst invoeren voor het bericht dat wordt weergegeven wanneer een gebruiker een product toevoegt aan de verlanglijst

en: Product added!
nl: Product toegevoegd!

en: "Browse wishlist" text
nl: "Browse wishlist" tekst

en: Enter a text for the "Browse wishlist" link on the product page
nl: Tekst invoeren voor de "Browse verlanglijst" link op de product pagina

en: "Product already in wishlist" text
nl: "Product is al toegevoegd aan verlanglijst" tekst

en: Enter the text for the message displayed when the user views a product that is already in the wishlist
nl: Tekst invoeren voor het bericht dat wordt weergegeven wanneer een gebruiker een product ziet dat al is toegevoegd aan de verlanglijst

en: The product is already in your wishlist!
nl: Het product is al toegevoegd aan uw verlanglijst!

en: Style & Color customization
nl: Stijl & kleur aanpassing

en: Style of "Add to wishlist"
nl: Stijl van "Toevoegen aan verlanglijst"v

en: Choose if you want to show a textual "Add to wishlist" link or a button
nl: Bepaal of u de tekstuele "Toevoegen aan verlanglijst" link of knop wilt weergeven

en: Textual (anchor)
nl: Tekstueel (anker)

en: Button with theme style
nl: Knop met stijl thema

en: Button with custom style
nl: Knop met aangepaste stijl

en: "Add to wishlist" button style
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" knop stijl

en: Border
nl: Rand

en: Background Hover
nl: Achtergrond zweven

en: Text Hover
nl: Tekst zweven

en: Border Hover
nl: Rand zweven

en: Border radius
nl: Rand Radius

en: Choose radius for the "Add to wishlist" button
nl: Bepaal de radius voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop

en: "Add to wishlist" icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" icoon

en: Select an icon for the "Add to wishlist" button (optional)
nl: Selecteer een icoon voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (optioneel)

en: "Add to wishlist" custom icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" aangepast icoon

en: Upload an icon you'd like to use for "Add to wishlist" button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon die je wilt gebruiken voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: "Added to wishlist" icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" icoon

en: Select an icon for the "Added to wishlist" button (optional)
nl: Selecteer een icoon voor de "Toevoegen aan verlanglijst" knop (optioneel)

en: Same used for Add to wishlist
nl: Hetzelfde gebruikt voor Toevoegen aan verlanglijst

en: "Added to wishlist" custom icon
nl: "Toevoegen aan verlanglijst" aangepast icoon

en: Enter custom CSS to be applied to Wishlist elements (optional)
nl: Aangepaste CSS invoeren om toe te passen op de verlanglijst elementen (optioneel)

en: Enable "Ask for an estimate" button
nl: Inschakelen "Vraag om een offerte" knop

en: Shows "Ask for an estimate" button on Wishlist page
nl: Toon "Vraag om een offerte" knop op verlanglijst pagina

en: Additional Popup
nl: Aanvullende pop-up

en: These fields will be shown in the popup opened by Ask an Estimate button. The Email field will be prepended for unauthenticated users. An Additional Notes textarea will be postponed to the selected fields.
nl: Deze velden worden weergegeven in de pop-up die wordt geopend bij klikken op de 'vraag om een offerte' knop. Het e-mail veld zal worden weergegeven voor niet geverifieerde gebruikers. Een 'aanvullende notities' tekst veld zal worden uitgesteld naar de geselecteerde velden.

en: Enable "Additional notes" popup
nl: De "Aanvullende notities" pop-up inschakelen

en: Show an Additional notes popup before submitting the price estimate request to let customers add extra notes
nl: Toon een aanvullende notities pop-up voor het indienen van de offerte, om de klant extra notities te laten toevoegen

en: Add new field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Field %%label%%
nl: Veld %%label%%

en: Label for the field
nl: Label voor het veld

en: Enter the label that will be shown for this field
nl: Label invoeren die wordt weergegeven voor dit veld

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: Choose whether this field is required or not
nl: Bepaal of dit veld verplicht is of niet

en: Placeholder for the field
nl: Invulveld voor het veld

en: Enter the placeholder that will be shown in the field
nl: Voer het invulveld in dat wordt weergegeven in het veld

en: Field description
nl: Veld omschrijving

en: Enter the description that will be shown above the field
nl: Voer de omschrijving in die wordt weergegeven boven het veld

en: Position of the field in the form
nl: Positie van het veld in het formulier

en: Choose between first (the field will be the first in a row that contains two items), last (the field will be the second in a row of two) or wide (the field will take an entire row)
nl: Kies uit eerste (het veld in de eerste rij, welke twee items bevat), laatste (het veld in de tweede rij) of breed (het veld omvat de hele rij)

en: First
nl: Eerste

en: Last
nl: Laatste

en: Wide
nl: Breed

en: Type of field
nl: Type veld

en: Choose the type of field to print in the form
nl: Kies het type veld om het formulier te printen

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoon

en: Number
nl: Nummer

en: Textarea
nl: Tekstvak

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Select
nl: Selecteer

en: Enter options for the field
nl: Opties invoeren voor het veld

en: Enter the options for the field type you've selected. Separate options with pipes (|), and key from value with double colon (::). E.g. key::value|key2::value2
nl: Opties invoeren voor het veld type dat u heeft geselecteerd. Scheid optie met pijpjes (|), en de key van waarde met dubbele punt (::). Vb. key::waarde|key2::waarde2

en: Save
nl: Opslaan

en: "Ask for an estimate" button label
nl: "Vraag om een offerte" knop label

en: This option lets you customize the label of "Ask for an Estimate" button
nl: Deze optie laat u het label van de "Vraag om een offerte" knop aanpassen

en: "Additional notes" textarea label
nl: "Aanvullende notities" tekstvak label

en: This option lets you customize the label for the "Additional notes" text area
nl: Deze optie laat u het label van het "Aanvullende  notities" tekstvak aanpassen

en: Additional notes
nl: Aanvullende notities

en: Style of "Ask for an estimate"
nl: Stijl van "Vraag om een offerte"

en: Choose if you want to show a textual "Ask for an Estimate" link or a button
nl: Bepaal of u een tekstuele "Vraag om een offerte" link of knop wilt tonen

en: "Ask for an Estimate" button style
nl: "Vraag om een offerte" knop stijl

en: Choose colors for the "Ask for an estimate" button
nl: Kies de kleuren van de "Vraag om een offerte" knop

en: Choose colors for the "Ask for an estimate" button on hover state
nl: Kies de kleuren van de "Vraag om een offerte" knop bij erover zweven met muis

en: Choose radius for the "Ask for an Estimate" button
nl: Bepaal de radius voor de "Vraag om een offerte" knop

en: "Ask for an estimate" icon
nl: "Vraag om een offerte" icoon

en: Select an icon for the "Ask for an Estimate" button (optional)
nl: Selecteer een icoon voor de "Vraag om een offerte" knop (optioneel)

en: "Ask for an estimate" custom icon
nl: "Vraag om een offerte" aangepast icoon

en: Upload an icon you'd like to use for "Ask for an estimate" button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor het gebruik van de "Vraag om een offerte" knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Enable AJAX loading
nl: AJAX loading inschakelen

en: Load any cacheable wishlist item via AJAX
nl: Laad elk cacheable verlanglijst item met AJAX

en: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integration
nl: YITH WooCommerce Frequently Bought Together Integratie

en: Enable slider in wishlist
nl: Slider in verlanglijst  inschakelen

en: Wishlist page
nl: Verlanglijst pagina

en: Pick a page as the main Wishlist page; make sure you add the <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode into the page content
nl: Selecteer een pagina als de hoofd verlanglijst pagina; Let op dat u de  <span class="code"><code>[yith_wcwl_wishlist]</code></span> shortcode toevoegt in de pagina inhoud

en: Wishlist Detail Page
nl: Verlanglijst detailpagina

en: Product variations selected by the user (example: size or color)
nl: Product variaties geselecteerd door de gebruiker (voorbeeld: maat of kleur)

en: Product price
nl: Productprijs

en: Product stock (show if the product is available or not)
nl: Product voorraad (toon of een product beschikbaar is of niet)

en: Date on which the product was added to the wishlist
nl: Datum waarop het product is toegevoegd aan de verlanglijst

en: Add to cart option for each product
nl: Toevoegen aan winkelwagen optie voor ieder product

en: Icon to remove the product from the wishlist - to the left of the product
nl: Icoon om het product uit de verlanglijst te verwijderen - aan de rechterkant van het product

en: Button to remove the product from the wishlist - to the right of the product
nl: Knop om het product uit de verlanglijst te verwijderen - aan de rechterkant van het product

en: Redirect to cart
nl: Doorverwijzen naar winkelwagen

en: Redirect users to the cart page when they add a product to the cart from the wishlist page
nl: Gebruikers doorsturen naar de winkelwagen pagina, wanneer zij een product van de verlanglijst toevoegen aan winkelwagen

en: Remove if added to the cart
nl: Verwijder als het toegevoegd is aan winkelwagen

en: Remove the product from the wishlist after it has been added to the cart
nl: Product verwijderen van verlanglijst nadat het is toegevoegd aan de winkelwagen

en: Share wishlist
nl: Verlanglijst delen

en: Enable this option to let users share their wishlist on social media
nl: Deze optie inschakelen om gebruikers hun verlanglijst te laten delen op social media

en: Share on social media
nl: Delen op social media

en: Share by email
nl: Delen via e-mail

en: Share by URL
nl: Delen via URL

en: Show "Share URL" field on wishlist page
nl: Toon "URL delen" veld op verlanglijst pagina

en: Sharing title
nl: Delen titel

en: Wishlist title used for sharing (only used on Twitter and Pinterest)
nl: Verlanglijst titel die wordt gebruikt voor delen (wordt alleen gebruikt op Twitter en Pinterest)

note: translators: 1. Blog name.
en: My wishlist on %s
nl: Mijn verlanglijst op %s

en: Social text
nl: Social tekst

en: Type the message you want to publish when you share your wishlist on Twitter and Pinterest
nl: Typ het bericht dat u wilt publiceren wanneer u uw verlanglijst deelt op Twitter en Pinterest

en: Social image URL
nl: Social afbeelding URL

en: It will be used to pin the wishlist on Pinterest.
nl: Zal worden gebruikt om de verlanglijst te pinnen op Pinterest.

en: Default wishlist name
nl: Standaard naam verlanglijst

en: Enter a name for the default wishlist. This is the wishlist that will be automatically generated for all users if they do not create any custom one
nl: Naam invoeren voor de standaard verlanglijst. Dit is de verlanglijst die automatisch wordt gegenereerd voor alle gebruikers, als zij geen aangepaste lijst aanmaken.

en: My wishlist
nl: Mijn verlanglijst

en: "Add to cart" text
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" tekst

en: Enter a text for the "Add to cart" button
nl: Tekst invoeren voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Style & color customization
nl: Stijl & kleur aanpassing

en: Style of "Add to cart"
nl: Stijl van "Toevoegen aan winkelwagen"

en: Choose whether to show a textual "Add to cart" link or a button
nl: Bepaal of u een tekstuele "Toevoegen aan winkelwagen" link of knop wilt weergeven

en: "Add to cart" button style
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" knop stijl

en: Choose the colors for the "Add to cart" button
nl: Kies de kleuren van de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Choose colors for the "Add to cart" button on hover state
nl: Kies de kleuren van de "Toevoegen aan winkelwagen" knop bij erover zweven met muis

en: Set the radius for the "Add to cart" button
nl: Bepaal de radius voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: "Add to cart" icon
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" icoon

en: Select an icon for the "Add to cart" button (optional)
nl: Selecteer een icoon voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop (optioneel)

en: "Add to cart" custom icon
nl: "Toevoegen aan winkelwagen" aangepast icoon

en: Upload an icon you'd like to use for the "Add to cart" button (suggested 32px x 32px)
nl: Een icoon uploaden dat u wilt gebruiken voor de "Toevoegen aan winkelwagen" knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Primary button style
nl: Eerste knop stijl

en: Choose colors for the primary button<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
nl: Kies de kleuren voor de eerste knop <br/><small>Deze stijl wordt toegepast op de "Bewerk titel" knop in de verlanglijst weergave, "Wijzigingen indienen" knop in de Beheren weergave en "Verlanglijst zoeken" knop in de Zoeken weergave</small>

en: Choose colors for the primary button on hover state<br/><small>This style will be applied to "Edit title" button on Wishlist view, "Submit Changes" button on Manage view and "Search wishlist" button on Search view</small>
nl: Kies de kleuren voor de eerste knop bij erover zweven met muist <br/><small>Deze stijl wordt toegepast op de "Bewerk titel" knop in de verlanglijst weergave, "Wijzigingen indienen" knop in de Beheren weergave en "Verlanglijst zoeken" knop in de Zoeken weergave</small>

en: Secondary button style
nl: Tweede knop stijl

en: Choose colors of the secondary button<br/><small>This style will be applied to the buttons that allow showing and hiding the Edit title form on Wishlist view and "Create new Wishlist" button on Manage view</small>
nl: Kies de kleuren van de tweede knop <br/><small>Deze stijl wordt toegepast op de tonen of verbergen knoppen van het 'titel bewerken' formulier in de verlanglijst weergave, en de "Nieuwe verlanglijst maken" knop in de beheer weergave</small>

en: Wishlist table style
nl: Tabelstijl verlanglijst

en: Choose the colors for the wishlist table (when set to "Traditional" layout)
nl: Kies de kleuren van de verlanglijst tabel (bij instellen op "Traditionele" lay-out)

en: Highlight color
nl: Highlight kleur

en: Choose the color for all sections with background<br/><small>This color will be used as background for the wishlist table heading and footer (when set to "Traditional" layout), and for various form across wishlist views</small>
nl: Kies een kleur voor alle secties met achtergrond<br/><small>Deze kleur zal worden gebruikt als achtergrond voor het verlanglijst tabelhoofd en footer (bij instellen op "Traditionele" lay-out), en voor verschillende formulieren in verlanglijst weergaven</small>

en: Share button text color
nl: Delen knop tekst kleur

en: Choose colors for share buttons text
nl: Kies tekst kleur voor delen knoppen

en: Text hover
nl: Tekst zweven

en: Facebook share button icon
nl: Icoon voor Facebook delen knop

en: Select an icon for the Facebook share button
nl: Selecteer een icoon voor de Facebook delen knop

en: Facebook share button custom icon
nl: Aangepast icoon voor Facebook delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Facebook share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor de Facebook delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Facebook share button style
nl: Stijl voor Facebook delen knop

en: Choose colors for Facebook share button
nl: Kies kleuren voor Facebook delen knop

en: Background hover
nl: Achtergrond zweven

en: Twitter share button icon
nl: Icoon voor Twitter delen knop

en: Select an icon for the Twitter share button
nl: Selecteer een icoon voor de Twitter delen knop

en: Twitter share button custom icon
nl: Aangepast icoon voor Twitter delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Twitter share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor de Twitter delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Twitter share button style
nl: Stijl voor Twitter delen knop

en: Choose colors for Twitter share button
nl: Kies kleuren voor Twitter delen knop

en: Pinterest share button icon
nl: Icoon voor Pinterest delen knop

en: Select an icon for the Pinterest share button
nl: Selecteer een icoon voor de Pinterest delen knop

en: Pinterest share button custom icon
nl: Aangepast icoon voor Pinterest delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for Pinterest share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor de Pinterest delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Pinterest share button style
nl: Stijl voor Pinterest delen knop

en: Choose colors for Pinterest share button
nl: Kies kleuren voor Pinterest delen knop

en: Email share button icon
nl: Icoon voor e-mail delen knop

en: Select an icon for the Email share button
nl: Selecteer een icoon voor de e-mail delen knop

en: Email share button custom icon
nl: Aangepaste icoon voor e-mail delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for the Email share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor de e-mail delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: Email share button style
nl: Stijl voor e-mail delen knop

en: Choose colors for the Email share button
nl: Kies kleuren voor e-mail delen knop

en: WhatsApp share button icon
nl: Icoon voor WhatsApp delen knop

en: Select an icon for the WhatsApp share button
nl: Selecteer een icoon voor de WhatsApp delen knop

en: WhatsApp share button custom icon
nl: Aangepast icoon voor WhatsApp delen knop

en: Upload an icon you'd like to use for WhatsApp share button (suggested 32px x 32px)
nl: Upload een icoon dat u wilt gebruiken voor de WhatsApp delen knop (aanbevolen 32 x 32px)

en: WhatsApp share button style
nl: Stijl voor WhatsApp delen knop

en: Choose colors for WhatsApp share button
nl: Kies kleuren voor de WhatsApp delen knop

en: In your wishlist
nl: In uw verlanglijst

note: translators: 1. Wishlist formatted name.
en: This item is already in the <b>%s wishlist</b>.<br/>You can move it to another list:
nl: Dit item is al toegevoegd aan de <b>%s verlanglijst</b>.<br/>Je kunt het verplaatsen naar een andere lijst:

en: Create a new list
nl: Nieuwe lijst maken

en: Wishlist name
nl: Naam verlanglijst

en: Move
nl: Verplaatsen

en: click to remove it
nl: klikken om te verwijderen

en: Choose a wishlist
nl: Kies een verlanglijst

en: Enter wishlist name
nl: Naam invoeren voor verlanglijst

en: Set a promotional e-mail
nl: Een promotionele e-mail instellen

en: E-mail HTML content
nl: Inhoud HTML e-mail

en: E-mail Text content
nl: Inhoud tekst e-mail

en: This field lets you modify the main content of the HTML version of the email.
nl: Dit veld laat u de hoofdinhoud van de HTML versie van de e-mail aanpassen.

en: You can use the following placeholder:
nl: U kunt gebruikmaken van de volgende invulvelden:

en: Note:
nl: Let op:

en: you can customize the header in WooCommerce &rsaquo; Settings &rsaquo; Emails.
nl: u kunt het hoofd aanpassen in WooCommerce &rsaquo; Instellingen &rsaquo; E-mails.

en: This field lets you modify the main content of the text version of the email
nl: Dit veld laat u de hoofdinhoud van de tekst versie van de e-mail aanpassen.

en: Coupon
nl: Kortingsbon

en: Select a coupon
nl: Selecteer een kortingsbon

en: This field lets you choose coupon to use for the email.
nl: Dit veld laat u de kortingsbon kiezen voor de e-mail.

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Save draft &rsaquo;
nl: Concept opslaan &rsaquo;

en: Continue
nl: Doorgaan

en: &lsaquo; Back
nl: &lsaquo; Terugkeren

en: Ready to send?
nl: Klaar om te versturen?

en: You're about to send this promotional email to
nl: U staat op het punt deze promotionele e-mail te sturen naar

en: (calculating...) users
nl: (tellen...) gebruikers

note: translators: 1. Number of emails sent per hours.
en: In order to avoid overloading your server, we will send %d emails every hour. This will take some time; please relax and wait for the operation to complete ;)
nl: Om te voorkomen dat je server overbelast raakt, sturen we je elk uur %d e-mails. Dit kost wat tijd; ontspan en wacht tot het proces is afgerond ;)

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

note: translators: 1. User name. translators: 1. Customer full name.
en: You have received an estimate request from %s. The request is the following:
nl: U heeft een offerteverzoek ontvangen van %s. Het verzoek is het volgende:

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Price
nl: Prijs

en: Additional info:
nl: Aanvullende informatie:

en: Additional data:
nl: Aanvullende data:

en: Customer details
nl: Klantdetails

en: Email:
nl: E-mail:

en: (Now
nl: (U kunt nu

en: copy
nl: Kopieer

en: this wishlist link and share it anywhere)
nl: en overal delen)

en: Name your list
nl: Geef uw lijst een naam

en: Create wishlist
nl: Maak verlanglijst

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Created on:
nl: Gemaakt op:

en: Are you sure you want to delete this wishlist?
nl: Weet u zeker dat u deze verlanglijst wilt verwijderen?

en: This wishlist is empty.<br/>Add some item soon!
nl: De verlanglijst is leeg <br/>Voeg snel een item toe!

en: Count of items
nl: Items tellen

en: Created on
nl: Gemaakt op

en: Product Name
nl: Productnaam

en: Unit Price
nl: Eenheidsprijs

en: Stock status
nl: Voorraad status

en: Out of stock
nl: Niet op voorraad

en: In Stock
nl: Op voorraad

note: translators: 1. Date product was added to wishlist. translators: date added label: 1 date added.
en: Added on: %s
nl: Toegevoegd op: %s

en: No products added to the wishlist
nl: Geen producten toegevoegd aan de verlanglijst

en: Ask for an estimate for this list
nl: Vraag om een offerte voor deze verlanglijst

en: Ask for an estimate for this list:
nl: Vraag om een offerte voor deze verlanglijst:

en: Your email
nl: Uw e-mail

note: translators: 1. Wishlist formatted name.
en: This item is already in the <b>%s wishlist</b>.<br/>You can move it in another list:
nl: Dit item is al toegevoegd aan de <b>%s verlanglijst</b>.<br/>Je kunt het verplaatsen naar een andere lijst:

en: Type a name or an email address
nl: Typ een naam of e-mailadres

en: Wishlist of:
nl: Verlanglijst van:

note: translators: 1. Query searched.
en: 0 results for "%s" in the wishlist
nl: 0 resultaten voor "%s" in de verlanglijst

en: Apply this action to all the selected items:
nl: Deze actie toepassen op alle geselecteerde items:

en: Remove from wishlist
nl: Verwijderen van verlanglijst

note: translators: 1. Wishlist formatted name.
en: Move to %s
nl: Verplaatsen naar %s

en: Apply
nl: Toepassen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add all to cart
nl: Alles toevoegen aan winkelwagen

en: Edit title
nl: Bewerk titel

en: Added on:
nl: Toegevoegd op:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Quantity:
nl: Hoeveelheid:

en: Stock:
nl: Voorraad:

en: Move to another list &rsaquo;
nl: Verplaatsen naar een andere lijst &rsaquo;

en: Remove this product
nl: Verwijder dit product

en: Unit Price:
nl: Eenheidsprijs:

en: Product name
nl: Productnaam

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Arrange
nl: Schikken

en: Remove
nl: Verwijderen

note: translators: 1. Number of items in wishlist.
en: %d items in wishlist
nl: %d items in verlanglijst

en: Please, add your first item to the wishlist
nl: Voeg uw eerste item toe aan de verlanglijst

en: View your wishlist &rsaquo;
nl: Bekijk uw verlanglijst &rsaquo;

note: Description of the plugin/theme
en: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> gives your users the possibility to create, fill, manage and share their wishlists allowing you to analyze their interests and needs to improve your marketing strategies. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Get more plugins for your e-commerce on <strong>YITH</strong></a>
nl: <code><strong>YITH WooCommerce Wishlist</strong></code> geeft je gebruikers de de mogelijkheid om hun verlanglijsten te maken, invullen, beheren en delen. Je kunt de interesses en behoeften van je klanten analyseren en gebruiken voor marketingdoeleinden. <a href="https://yithemes.com/" target="_blank">Verkrijg meer plugins voor je e-commerce op <strong>YITH</strong></a>

[ctx: [HELP TAB] Video title]
en: Check this video to learn how to <b>configure wishlist and customize options:</b>
nl: Bekijk deze video om te leren hoe <b>je de verlanglijst kunt configureren en opties kunt aanpassen:</b>

[ctx: Ask for an estimate submit error]
note: translators: 1. name of the missing parameter.
en: Missing required argument: %s
nl: Vereist argument ontbreekt: %s

[ctx: page_slug]
en: wishlist
nl: Verlanglijst

[ctx: date when wishlist was created]
en: Created on
nl: Aangemaakt op

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH public wishlist link
nl: Link voor openbare verlanglijst YITH

[ctx: [gutenberg]: block name]
en: YITH Add to wishlist
nl: YITH Toevoegen aan verlanglijst

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows all public wishlists
nl: Toon alle openbare verlanglijsten

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows Add to wishlist button
nl: Toont toevoegen aan verlanglijst knop

[ctx: [gutenberg]: block description]
en: Shows a list of products in wishlist
nl: Toont een lijst met producten in verlanglijst

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a percentage]
note: translators: 1. % of reduction/increase in price.
en: Price is %1$s%%
nl: De prijs is %1$s%%

[ctx: Part of the template that shows price variation since addition to list; placeholder will be replaced with a price]
note: translators: 2: original product price.
en: (Was %2$s when added  in list)
nl: (deze was %2$s wanneer het werd toegevoegd aan de lijst)

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: All
nl: Alle

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Public
nl: Openbaar

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Shared
nl: Gedeeld

[ctx: Admin: "all wishlists" table views]
en: Private
nl: Privé

[ctx: Elementor widget name]
en: YITH Wishlist Add button
nl: YITH Wishlist toevoegen knop

[ctx: Elementor section title]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: Elementor section title]
en: Wishlist
nl: Verlanglijst

[ctx: Elementor section title]
en: Pagination
nl: Paginering

[ctx: Elementor control label]
en: Button label
nl: Knop label

[ctx: Elementor control label]
en: "Browse wishlist" label
nl: "Verlanglijst browsen" label

[ctx: Elementor control label]
en: "Product already in wishlist" label
nl: "Product bevindt zich al in verlanglijst" label

[ctx: Elementor control label]
en: "Product added to wishlist" label
nl: "Product toegevoegd aan verlanglijst" label

[ctx: Elementor control label]
en: URL of the wishlist page
nl: URL van verlanglijst pagina

[ctx: Elementor control label]
en: Icon for the button
nl: Icoon voor de knop

[ctx: Elementor control label]
en: Additional CSS classes for the button
nl: Aanvullende CSS klassen voor de knop

[ctx: Elementor control label]
en: Wishlist ID
nl: Verlanglijst ID

[ctx: Elementor control label]
en: Paginate items
nl: Items pagineren

[ctx: yith-woocommerce-wishlist]
en: Items per page
nl: Items per pagina
